Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Příslušenství pro garáže Automatické pohony

Automatické pohony

Víte, že ročně dodáme více než 450 ks garáží a přístřešků

CENÍK GARÁŽÍ, PŘÍSTŘEŠKŮ, POHONŮ – ke shlédnutí ZDE

Pohony vrat

Nebaví Vás stále otevírat Vaše vrata? Ušetřete si námahu a pořiďte si vrata, která se otevírají sama. K tomu Vám velmi snadno dopomohou pohony vrat, které jsou vhodným řešením pro každého majitele rodinného domu i jiných prostor. Představte si, že vjíždíte do své nové garáže a v cestě Vám stojí vrata. Díky pohonu vrat nemusíte z auta vylézat, stačí aktivovat dálkové ovládání a vrata se otevřou sama. Pohonů vrat existuje mnoho druhů. Jejich rozdělení se orientuje především podle toho, jakým způsobem chceme vrata otevírat.

Nejrozšířenějšími druhy jsou výklopná a posuvná vrata. I když název napovídá, vyklopná vrata se vyklápějí a posuvná vrata posouvají. Pohony se rozdělují i podle dalších kritérií, třeba podle velikosti vrat, podle váhy vrat a podle dalších uzpůsobení. Pro rodinné domy se používají menší pohony s menším výkonem, pro větší pohony větší výkony vrat, atd. Jednoduchá instalace vrat je jejich předností a zákazníky velmi využívaná. Pohony jsou velmi trvanlivé a vztahuje se na ně taky dlouhá záruka. Pohony vrat už nejsou tak drahé, jak bývaly dříve a lze je pořídit i za velmi výhodné ceny. Pohony vrat jsou velmi vítanou investicí, která se Vám vyplatí a Vy se s nimi stanete moderní nedílnou součástí společnosti.

Chcete i Vy zapadat do dnešního světa moderní techniky? Pořiďte si takové pohony, které Vás budou zajímat. Naučte se více relaxovat a nevylézejte z auta, když nemusíte. Stačí zvolit správnou techniku a otevírání vrat pro Vás bude příjemnou záležitostí, která se nikdy nestane rutinou. Jistě Vás už ruční otevírání a zavírání vrat nebaví a musíte s autem vyjet dříve než je potřeba. Můžete déle spát a potom jen pomocí techniky stisknout ovladač.

NABÍDKA GARÁŽÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ
Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto
NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍSTŘEŠKY NA AUTO
Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS