Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Montované garáže  Montované plechové garáže Garáž

Garáž

Nevyhovuje vám současná garáž, potřebujete novou pro druhý automobil, ale bez velkých investic?

Využijte možnosti ušetřit statisíce a měsíce výstavby pořízením plechové montované garáže**.

Na výběr jsou levnější modely v čistě pozinkovaném provedení bez nátěrumontované garáže s venkovní omítkou, které vypadají úplně jako zděné.

V sortimentu najdete montované garáže pro jeden automobil i dvojgaráže různých rozměrů, stejně tak je možné použít jednogaráže pro řadovou výstavbu. Pro větší vozy je k dispozici také varianta se zvýšeným vjezdem. K osazení není běžně nutná deska, ale pouze základové pásy nebo obyčejné betonové patky.

Montovaná konstrukce s antikorozní úpravou je odolná, ale především pak umožňuje rychlou montáž i za méně než 5 hodin – a to i na těžko přístupných místech. Výhodu montované garáže je i snadná demontáž a přesun na jiné místo.

V závislosti na modelu jsou součástí výklopná, sekční nebo dvoukřídlá vrata s manuálním nebo dálkovým ovládáním.

S organizací a celkovým zpřehledněním úložného prostoru garáže vám potom pomohou volitelné doplňky jako úložné regály a police, závěsné stěny nebo háky a další. Do garáže proto kromě automobilu jednoduše schováte také kolo nebo materiál a mnoho dalšího.

Chcete plechovou garáž s omítkou nebo jen v klasickém provedení? Kontaktujte nás.

Montované garáže jsou nabízeny v mnoha designových i rozměrových provedeních. Je tak možné pořídit garáž se stáním pro jedno auto, nebo rovnou dvojgaráž. Vybrat mezi sedlovou nebo plochou střechou či sekčními a výklopnými vraty. Volba garáže, se tak odvíjí pouze podle Vašich potřeb, vkusu a možností, a to jak finančních tak prostorových. Velkým plusem těchto garáží jsou téměř nulové nároky na údržbu a dlouhá životnost.

Na Českém a slovenském trhu je celá řada prodejců a výrobců plechových garáží. Montované garáže prvotřídní kvality vyrábí například německá společnost Siebau, jejíž garážový systém je možno zakoupit u Naší společnosti Hotové domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS