Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka Mobilní domy

Mobilní domy

.

Vybírat můžete z nabídky celoročních mobilních domů:

Jednotlivé domy jsou v různých stupních výbavy, velikosti i cenové relace. Prohlídka možná po předchozí dohodě. Ihned k odběru, můžete ihned bydlet !

Kompletní nabídka na stránkách www.hobbytec.cz

Kompletní nabídka na stránkách www.hobbytec.cz

Kompletní nabídka na stránkách www.hobbytec.cz

Kompletní nabídka na stránkách www.hobbytec.cz

Mobilní domy jsou u nás stále populárnější. Dispozičním řešením, vybavením a vzhledem jsou srovnatelné se zděnou výstavbou. A díky zateplení poskytují i stejný komfort bydlení.

Modulární mobilní dům je v podstatě stavebnice složená z libovolného počtu různě velkých a upravených modulů, kterou lze průběžně rozšiřovat o další místnosti.

Mobilní stavby mohou sloužit k rekreačním účelům, ale nejčastěji se pomocí modulů staví právě celoroční mobilní domy. Ve srovnání se stejně rozsáhlou zděnou stavbou jsou totiž až o 60 % levnější. A nastěhování do nového je otázkou týdnů, ale i pouhých dní.

Mobilní domy, které jsou v současnosti v České republice poptávány, zpravidla nepřesahují rozměr 80m2 užitné plochy a mají jasně definovaný cíl svého provozování. Vesměs se jedná o moderní, nízkoenergetické mobilní domy, které jsou položeny na jednoduchých základech.

Katalog mobilních domů ke stažení ZDE

Jedná se o tzv. systém vrtaných pilot, u kterých není nezbytně nutná úprava zeminy a náročná úprava příjezdového a okolního terénu.

Moderní mobilní domy nevyžadují zasíťované pozemky a nutné sítě, rozvody, kanalizace atd. můžeme v mobilních domech řešit individuální nabídkou speciálních síťových technologií. Vždy záleží na plánované časovém úseku, v kterém chce zadavatel mobilní dům v té které lokalitě provozovat.

Mobilní dům od Hotovedomy s.r.o.

Firma Hotovedomy s.r.o. ve svém portfoliu služeb a výrobků nabízí také výstavbu a montáž mobilních domů. Zaměřujeme se na tzv. „pevné“ mobilní domy, které jsou vesměs stavebnicovým systémem a lze je naprojektovat a instalovat do detailu podle představ. .=

A podle možností a krajinné lokalizace investora, požadujícího moderní stavebnicový mobilní dům a s jasně vymezenou a definovanou představu o účelu stavby, době a místě využití…

Další informace naleznete níže v záložkách. Máte dotaz, zájem o mobilní dům? Kontaktujte nás.

Mobilní domy již z podstaty svého názvu a technologie umožňují naplánovat a realizovat přesunutí celého mobilního domu do jiné lokality, Pokud s takovýmto záměrem a požadavkem mobilní dům poptáváte, pak naše firma Hotovedomy s.r.o. je pro Vás v této oblasti opravdu vhodným partnerem, protože disponujeme vlastním strojovým a automobilovým parkem, který používáme k převozům a montážím širokého spektra garážových mobilních řešení. Plánujete-li nebo jste-li již v realizaci stavby mobilního domu, zvažte prosím nabídku naší stavební firmy, kdy Vám můžeme navrhnout a dodat montované garáže a přístřešky na auta na klíč. Montovaná plechová garáž, betonová garáž nebo dřevěná garáž může být zajímavým mobilním řešením k plánovanému mobilnímu domu. Více informací o těchto garážových systémech můžete získat na našich internetových stránkách hotove-garaze.cz .

Ceník mobilních domů je individuální, vždy záleží na požadované ploše, požadované vnitřní dispozici, na požadavcích na kvalitu vnitřního vybavení a materiálů, na požadavcích ohledně zateplení a na požadavcích týkajících se venkovního obložení a designu.

Vyžádejte si bližší informace pro sestavení cenové nabídky pro Váš zamýšlení mobilní dům. Naši specialisté ve spolupráci s externími dodavateli a partnery navrhnou ideální řešení mobilních domů pro Váš zamýšlený projekt v kooperaci s respektem k lokalitě, krajinotvorbě, majiteli pozemku a okolních pozemků a zamýšleného účelu provozování mobilního domu.

  • Předem připravený základ pro osazení mobilních modulů se připravuje vždy pouze v přední a zadní straně modulů. Ukázka betonového dvojmodulu mobilní kanceláře o rozloze 36m2.

Po osazení betonových modulů Rekers probíhá osazení oken a dveří do předem připravených otvorů. Jednotlivé moduly lze dodatečně zateplit. Po zateplení samozřejmě následuje i natažení finální vrstvy venkovní omítky, barva na přání zákazníka.

  • Po osazení dodatečné zateplení modulů 10cm polystyren
  • Ukázka využití prefabrikovaných modulů
  • další ukázky provedení

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS