Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Montované garáže  Montované plechové garáže Garáže, přístřešky a montované domy

Garáže, přístřešky a montované domy

Plánujete-li pořízení nového rodinného domu, je dobré prostudovat veškeré možnosti, které se nabízejí a jejich výhody. Jednou z nich je pořízení montovaného domu, který je velmi vhodný v případě, že se chcete vyhnout zdlouhavé stavbě, jako je tomu v případě zděných domů.

Stavbu lze začít kdykoliv během roku bez závislosti na ročním období a počasí, ale nejdůležitější však je, že bydlet můžete již za tři měsíce od zahájení realizace, a to proto, že montované domy se skládají z jednotlivých panelů, které stačí po přivezení na místo smontovat. Hrubá uzavřená stavba je tak hotová již během několika málo dní.

V panelech jsou již od výroby namontovány trubky pro elektrické rozvody. Vodoinstalaci či osazení oken a další práce je však již třeba provést na stavbě. Volba veškerých interiérových prvků je čistě v rukou investorů.

Stejné rozměry, ale více prostoru

Montované domy mají rovněž užší obvodové zdi a vnitřní příčky, než klasické zděné stavby, takže při srovnatelné velikosti získáte více obytného prostoru. Přibližně až o 10 m2 k dobru.

montovaného domu, se zároveň nemusíte bát, že by v průběhu stavby došlo k navýšení ceny, jelikož se z pravidla jedná o katalogové domy, kde je cena známa předem a k jejímu zvýšení dochází v podstatě pouze tehdy, chce-li investor provést určité změny. Montované domy mají především výhody, ale v závislosti na úhlu pohledu lze říci, že i jednu nevýhodu, kterou může být určité omezení dispozičního uspořádání domu.

Pro více informací nás kontaktujte:

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS