Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Pergoly Standardní hliníkové pergoly

Standardní hliníkové pergoly

Klasická hliníková pergola patří k nejoblíbenějším, hodí se totiž kamkoliv. K domu. Na předzahrádku restaurace, pizzerie, kavárny…

Hliníková konstrukce v jednom z až 200 barevných odstínů a střecha z nerozbitného polykarbonátu nebo tvrzeného skla. Obojí spolu dokonale ladí.

Nezáleží, jestli chcete malou či velkou pergolu. Máme pro vás všechny, včetně XXL varianty. Celkem 35 rozměrů. Vyberte si kteroukoli a postavíme vám ji na klíč. A nejen to. Jak modely Standard s polykarbonátem, tak Pollux se skleněnou střechou a zesílenými profily lze jednoduše přestavě i na stylovou zimní zahradu.

Hliníkové pergoly jsou odolné vůči klimatickým vlivům a tedy i bezúdržbové. To znamená, že vaší jedinou starostí spojenou s pergolou bude najít si čas – čas, abyste si v pergole mohli mohli konečně odpočinout. Relaxovat. Načerpat novou energii po dlouhém dni v práci. Bavit se s přáteli…

Vše zmíněné si budete moci užívat opravdu dlouhou dobu protože životnost klasické hliníkové zahrady dosahuje několika desetiletí. Navíc je i cenově dostupná. Stejně jako další levné pergoly z hliníku nebo altány.

Líbí se vám klasická hliníková pergola, chcete také takovou? Kontaktujte nás.

Odolné a bezúdržbové materiály

  • Hliníkové pergoly jsou ošetřené kvalitní povrchovou úpravou, výborně odolávají korozi a nepříznivým klimatickým vlivům. Jsou téměř 100% bezúdržbové a mají desítky let dlouhou, v podstatě neomezenou životnost. Ušetří vám tedy čas i starosti spojené s údržbou. Snadno si drží stálý, dlouhotrvající poutavý vzhled.

Široké možnosti využití

  • Hliníková pergola, to není jen komfortní, příjemné místo k odpočinku a zábavě v příjemném prostředí zahrady… Ale také perfektní náhrada za chybějící přístřešek pro automobil. Stejně dobře poslouží i jako zastřešení vchodu do domu či balkonu.

Rychlá montáž a full-servis

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS