Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Altány Dřevěné altány

Dřevěné altány

Zahradu ozdobí, vám dopřeje pohodlí

Dřevěné altány jsou po letech opět na vrcholu popularity, zaslouženě. A platí to i pro oblíbený, ručně vyráběný altán Alcor ze sušeného smrkového dřeva. Okamžitě upoutá svým atraktivním a precizně vyvedeným uměleckým zpracováním. zahradní

Altánek pro vás máme ve 2 variantách:

V kompletní sestavě s krásnou střechou (bitumenový šindel) v černé, červené nebo zelené barvě. Pevným masivním posezením, složeným z 5 lavic a stolku, kam se pohodlně usadí až 12 dospělých osob. S nádhernou dřevěnou podlahou. Opatřený dvouvrstvým impregnačním nátěrem, který prodlužuje jeho životnost.

Dřevěný altán v základním provedení je bez střešní krytiny a bez nátěru. Posezení a další doplňky lze dokoupit. Altánek si tedy můžete „doladit“ podle vlastních představ tak, že si dodatečně pořídíte jen samotné posezení, bez podlahy a naopak… Případně do altánku umístíte vlastní stolek, židli… Možností jsou široké.

Další podrobnosti najdete níže v záložkách. A nezapomeňte se podívat také na moderní dřevěné pergoly.

Máte dotaz, zájem o nový dřevěný altán? Kontaktujte nás.

Prohlédněte si i naše hliníkové altány a pergoly

Dokonalé místo k setkání s přáteli

  • Altány jsou prostorné, stvořené pro setkání s několika přáteli či celou rodinou na narozeninové oslavě nebo zahradní grilovačce. V létě tak často plní funkci venkovní jídelny. Možnost vychutnat si snídani, oběd, večeři přímo na zahradě, ve spojení s přírodou, je zkrátka lákavá. A protože jsou altány zastřešené, můžete si pohodlí a možností, které přináší, užívat i za letního deště.

Jaké altány existují, které z nich najdete v naší nabídce?

  • Na trhu jsou k dostání jak uzavřené altány, tak altány otevřené, které jsou v tuzemsku nejžádanější. V našem sortimentu najdete nádherné dřevěné altány s šindelovou střechou a místem rovnou pro 12 osob, ale i levné nůžkové altány z hliníku, které je možné použít i jako dočasný přístřešek pro automobil nebo prezentační a prodejní stánek, protože je mobilní a jeho montáž rychlá.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS