Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Zastřešení Levné zastřešení

Levné zastřešení

Levné zastřešení terasy a krytá stání

Hledáte levnou pergolu či přístřešek pro váš automobil? Máme pro vás obojí – ceny jsme stlačili na samé dno, abychom vám nabídli nejlevnější zastřešení. Které se přesto kvalitou a odolností hravě srovná s dražšími modely.

Levné zastřešení – tedy pergoly a carporty s ready-made konstrukcí z hliníku a galvanizované oceli s nerozbitnou polykarbonátovou krytinou, speciálně určené pro snadnou montáž svépomocí.

Dostupné v 5 rozměrech. A s využitím propojovacích prvků se dají snadno spojovat do neomezeně velkých sestav, mohou růst spolu s vašimi prostorovými nároky

Levné hliníkové pergoly jednoduše rozšíříte o elegantní a praktické boční panely, které vás ochrání před větrem, takže si chvíle trávené pod pergolou užijete i za nevlídného počasí. Připojení ke zdi je nastavitelné.

Zároveň jsou 100 % bezúdržbové a mají dlouhou životnost, proto vám mohou přinášet pohodlí či chránit váš automobil před nepřízní počasí i více než čtvrt století.

Prodloužená záruka na 10 let potvrzuje vysoké kvality těchto levných zastřešení. Více podrobností, přehled cen a jednotlivých modelů zastřešení viz níže nebo na našich webech specializovaných na levné zastřešení – pergoly a přístřešky.

Montáž hotová za pár hodin

  • Levné zastřešení Palram je navržené s ohledem na jednoduchost montáže, kterou tak ve dvojici zvládnete svépomoci i bez předchozích zkušeností a speciálního nářadí během pár hodin. Navíc nejsou třeba ani základy, zastřešení je díky tomu mobilní.

Pergoly, přístřešky pro automobily i zastřešení vchodu

  • Levné hliníkové pergoly mají elegantní a přizpůsobitelný design, který se hodí do každého prostředí. Na výběr je až z 8 rozměrů, včetně možnosti rozšíření o praktický boční panel, který vám umožní užívat si pohodlí pergoly i za větrného počasí. S pomocí propojovacího KITu, pak snadno spojíte dva a více pergol do jednoho celku, čímž znásobíte užitnou plochu a zvýšíte možnosti využití. Cena začíná už na 22 000 Kč.

Levné zastřešení pro auto

  • Levný hliníkový carport ochrání váš automobil před rozmary počasí a zabrání vzniku vysokých teplot uvnitř vozu a poškození jeho na teplo citlivých prvků. Jízda v automobilu parkujícím pod přístřeškem pro vás a ostatní pasažéry, tak bude díky stálému klimatu vždy příjemná. Kryté stání zároveň automobil chrání před korozí, čímž prodlužuje jeho životnost.
  • Na výběr je z dvojice modelů – Victoria a Arcadia – s originálním designem a nosností 100 a 150 Kg/m2. Přístřešek pak získáte už od 39 000 Kč.

Levné zastřešení vchodu

  • Součástí sortimentu Palram jsou také elegantní přístřešky nad vchod domu, kterému dodají šmrnc a zároveň ochrání vchodový prostor před deštěm, sněhem či kroupami. Na výběr jsou modely s plochou, pultovou i obloukovou střechou.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS