Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Plechové garáže Plechové garáže německé popis

Plechové garáže německé

Vypadají jako zděné a zajistí i stejně kvalitní parkování

Plechové garáže německé výroby mají na rozdíl od levnějších modelů luxusní venkovní omítku v jednom z 8 odstínů a liší se i vyšší kvalitou zpracování a použitých materiálů.

Jedná se tedy o plechové garáže, které především zajistí bezpečné parkování vašeho vozu a ochrání jej před nástrahami počasí, a zároveň vypadají atraktivně, na pohled úplně jako drahé zděné garáže. Volbou odpovídajících rozměrů, typu střechy a omítky potom garáž jednoduše sladíte s každou fasádou, zahradou a ostatním okolím.

Německé plechové garáže s omítkou jsou dostupné v provedení garáže s jedním stáním, dvojgaráže a lze je využít i pro výstavbu garáží řadových. A ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu a chcete garáž k domu či nové garážování pro obyvatele obce, ve srovnání se zděnou výstavbou ušetříte desetitisíce až statisíce korun viz ceník plechových německých garáží pod textem.

Výhodou je rovněž bohatý výběr doplňkového příslušenství – regálový úložný systém, závěsné stěny, podsvícení vjezdu, elektropohon vrat na dálkové ovládání (u vybraných modelů je standardní součástí).

Na přání vám garáž také zateplíme nebo provedeme jiné úpravy.

Snadná a rychlá montáž bez stavebního povolení

Plechové garáže mají montovanou konstrukci, jejíž montáž se provádí manuálně, bez použití těžké techniky a její úspěšné dokončení je otázkou 1 dne – běžně však trvá jen 4–8h. Proto se jedná o perfektní řešení pro hůře přístupná místa, zároveň můžete již sestavenou garáž kdykoliv demontovat a přesunout. Vše bez stavebního povolení, pouze na ohlášku.

Dlouhá životnost i bez pravidelné údržby

Veškeré ocelové prvky mají prvotřídní povrchovou úpravu Galvalume s nadpoloviční příměsí hliníku, která zajišťuje až 6× účinnější ochranu proti korozi než běžné žárové zinkování. Výsledek? Mobilní plechové garáže z Německa jsou prakticky 100 % bezúdržbové a mají životnost i více než 50 let."

Kompletní sortiment garáží najdete na hotove-garaze.cz nebo nás rovnou kontaktujte s objednávkou.

Plechové garáže mají obrovskou výhodu v tom, že je do budoucna demontovatelné a přemístitelné. Plechové garáže se vyrábějí v různých velikostech. Plechovou garáž je možné doplnit o sekční nebo výklopná vrata, okno, dveře, regály a další příslušenství.

V rámci našich služeb Vám zajistíme u každé plechové garáži:

  • dodání včetně dopravy z Německa plechové garáže s omítkou Siebau dle Vašich představ
  • stavební připravenost pro montáž plechové garáže (zemní práce, základy…)
  • montáž plechové garáže u zákazníka
  • záruční a pozáruční servis (prodloužená záruka od výrobce 10 let!)
  • konzultační a poradenský servis
  • projektové a inženýrské služby
  • porovnání a ukázka různých výrobců v našem ukázkovém centru

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS