Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Betonové garáže Osazení betonové garáže

Osazení betonové garáže

OSTATNÍ OSTATNÍ OSTATNÍ OSTATNÍ
Kompletní nabídka Kompletní nabídka Kompletní nabídka Kompletní nabídka

Jak se osazuje betonová garáž?

Pokud jste vlastníkem rodinného domku a rozhodnete se pro vlastní garáž pro své vozidlo, nemusíte se zabývat pouze myšlenkami na stavbu garáže. Dnes už jsou možnosti, jak takovou garáž pořídit bez starostí se sháněním stavebního materiálu. Postačí pouze připravit příslušnou plochu, kde chcete mít garáž umístěnou, a pak se obrátit na výrobce hotových garáží. Kromě garáží plechových, ocelových nebo zhotovených z jiných materiálů, je zřejmě nejznámějším typem garáž betonová. Můžete si v katalozích vybrat typ, který vám bude nejlépe vyhovovat z hledisky vzhledu i funkčnosti. S výrobcem lze zcela jistě dohodnout i menší úpravy k vaší dokonalé spokojenosti. K samotnému osazení betonové garáže jsou pak nutné některé předpoklady. Základní podmínkou je samozřejmě příprava vámi vybrané plochy.

Tu je třeba samozřejmě srovnat pomocí vodováhy a případně tuto plochu zpevnit, aby nedošlo k nežádoucímu pohybu terénu, které by v extrémním případě mohlo vést až k popraskání betonového pláště garáže. Dalším důležitým předpokladem k osazení betonové garáže je manipulační plocha pro jeřáb nebo hydraulické ruky, které bývají nejčastěji přímou součástí nákladního vozidla přivážejícího objednanou garáž. Předem je nutné tuto okolnost s dovozcem projednat, aby bylo vyjasněno, že nedojde k jakýmkoliv překážkám při osazování garáže.

Výrobce nebo dovozce garáže vám sdělí vzdálenost, kterou nutně potřebuje k zaparkování přepravního nákladního vozidla a jeřábu. Jeřáby mají většinou dostatečnou výšku a délku ramene, aby bylo možno osadit garáž do větší vzdálenosti například z ulice na připravenou plochu. Ale i když budete mít připravenou plochu dále, než dosáhne jeřáb, nevěšte hlavu, neboť lze s výrobcem a dovozcem dojednat, aby si opatřil jeřáb s delším ramenem, pomocí něhož osadí betonovou garáž kam potřebujete.

Německé betonové garáže

Betonové garáže One Trade®

Betonové garáže

Betonové garáže mají stále své uplatnění a nezastupitelné místo. Jsou vyrobené z betonu, který je pevný, silný a odolný. Materiál je bezpečný, jak pro úschovu auta, tak pro úschovu materiálu, ale i dobrým místem pro kutily, kteří si zde mohou vyrábět nejrůznější zajímavé nářadí, aj. Jejich předností je rychlá montáž, kterou Vám přijedou udělat naši pracovníci. Jejich práce je rychlá, ale přitom skutečně precizní. Naše fotogalerie na na našich stránkách hotové domy je toho důkazem. Postavili jsme několik set tisíc takových garáží a všechny dnes stojí na svém místě a využívá je plno našich dobrých zákazníků, kteří se i dále obrací se svými požadavky na nás. Betonové garáže jsou tedy stále populární a jejich prostornost nemá obdoby.

Navíc si betonovou garáž můžete ozvláštnit zajímavými prvky, které jí udělají ještě více atraktivní. Mohou to být např. vrata, které udělají z každé obyčejné garáže hotový zázrak. Vrata sekční, výklopná, mechanicky ovládaná, ale i na svůj vlastní pohon. Určitě i Vy chcete se svým autem parkovat pohodlně a zároveň velmi působivě. Stačí se tedy nakombinovat do Vaší garáže takové prvky, které jí umožní, že vypadá opravdu luxusně a zároveň plní svůj účel.

Na výběr je také z řady omítek, které Vaši betonovou garáž udělají jistě velmi zajímavou. Německá značka Rekers, je naším malým zázrakem. Její spolupráce s námi je pro nás čest, neboť získala spoustu zákazníků po celém světě. Betonovou garáž v jejím nabízeném prototypu je možné sehnat již lehce pod hranicí 100 000 Kč. Je tedy docela levnou záležitostí, která se brzo stane okrasou i Vašeho okolí domu. Nižší pořizovací náklady jsou pro každého z nás určitě příjemnou záležitostí. Garáž můžete ozvláštnit i typem střechy a různými dalšími variacemi.

Betonové garáže jsou dostupné v široké škále rozměrů, a to jak ve formě jedno garáže, tak dvojgaráže. S možností volby barvy omítky či vratového systému a dodatečného pořízení oken, dveří a dalšího vybavení či přístřešku pro auto. Betonovou garáž tedy lze uzpůsobit na míru potřebám zákazníka. Díky užším zdem navíc nabízejí při srovnatelných rozměrech větší užitný prostor, než klasické garáže. Také mají neomezenou životnost, nevyžadují téměř žádnou údržbu, a v případě potřeby je lze kdykoliv a kamkoliv přesunout. A uvolnit tak prostor pro jiné účely.

Pro klienty, kteří potřebují ne jednu či dvě garáže, ale hned několik, jsou k dispozici i řadové garáže. Mezi světově známé značky betonových garáží prémiové kvality, pak patří garáže Rekers, které naleznete v nabídce garážových řešení společnosti Hotové domy s.r.o., rovněž poskytujeme celou řadu dalších služeb – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS