Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Garáže přístřešky zastřešení  Přístřešek Přístřešek na auto

Přístřešek na auto

Moderní a bezpečný způsob parkování

V minulosti se parkovaly automobily venku, napospas vytavené počasí, v lepším případě ve zděné garáži. Nyní ji však stále častěji nahrazují garáže mobilní, ale obzvláště pak moderní přístřešky na auto, které jsou cenově dostupnější a zároveň podstatně atraktivnější.

Zaberou méně místa, ale přitom ochrání automobil před deštěm, sluncem a krupobitím stejně dobře, ne-li ještě lépe. Navíc, jsou mobilní, takže na rozdíl od klasické garáže nevyžadují zpravidla stavební povolení, složité základy a jsou mobilní. Kdykoliv je proto můžete demontovat a přesunout jinam. Proto jsme pro vás připravili nejširší sortiment přístřešků a garáží v ČR, kde najdete jak hliníkové levné přístřešky na auto a pergoly „stavebnice“, tak i designové a prémiové kovové provedení. Včetně dřevěných přístřešků na míru.

Nejžádanější modely máme skladem k okamžitému dodání. Rádi vám poradíme s výběrem, montáží… a zodpovíme jakékoliv vaše dotazy. Stačí nás kontaktovat. Také můžete kdykoliv po předchozí domluvě navštívit ukázkové centrum a přístřešky si osobně prohlédnout, přesvědčit se, že splní všechny vaše potřeby a očekávání.

Ceny a přehled nejžádanějších modelů najdete níže, kompletní sortiment přístřešků na specializovaném webu.

Nabídka garážových stání je velmi široká. Přístřešek tak může být zhotoven z materiálů, jako je dřevo, ocel nebo hliník. Mezi nejpopulárnější pak patří dřevěné garážové stání. Od použitého materiálu, vzhledu a velikosti stání, které může být uzpůsobeno pro jedno, ale také více aut, se následně odvíjí jeho cena.

Kvalitní přístřešek na auto, tak můžete pořídit již cca. za cenu 30 000 Kč-70 000 Kč. K dostání jsou samozřejmě i levnější varianty. Nižší ceně však velmi často odpovídá i kvalita stání a zvýšené nároky na údržbu, která vyžaduje nemalé investice. Pokud však přistoupíte k volbě dražšího řešení od osvědčeného výrobce, budete těchto starostí ušetřeni a získáte přístřešek, který vyžaduje téměř nulovou údržbu.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS