Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Ceník garáží a přístřešků Prodej garáží

Prodej garáží

Ochránit auto před nepříznivým počasím a zloději, je hlavním účelem každé garáže. Přesto však může posloužit, i jako vhodné místo pro uskladnění různého harampádí a přístrojů, anebo jako dílna. To, jak se rozhodnete garáž využívat, tak záleží pouze na Vašich potřebách.

Pokud se rozhodnete pro její pořízení, máte na výběr hned z několika možností. Buďto zvolíte stále ještě běžnou stavbu svépomocí, která Však zabere spoustu času a energie, anebo dáte přednost zakoupení hotové garáže. Do této kategorie, pak spadají plechové a betonové garáže. Případně přístřešky na auto. Cena hotového řešení, je výrazně nižší – zpravidla o 30% až 50% procent. Lze tak ušetřit i několik desítek tisíc korun.

NABÍDKA GARÁŽÍ A PŘÍSŘEŠKŮ
Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto

Prodej garáží poskytuje několik společností. Patří mezi ně i společnost Hotové domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz , v jejíž nabídce se nachází prémiové německé garážové systémy a přístřešky značek Siebau a Rekers , které vynikají především svou kvalitou, designem a možnostmi úprav podle přání zákazníka. Dále se společnost zaměřuje na prodej levných garáží Wojstal, jejichž cena začíná už na 12 000 Kč.

Mezi výhody hotové garáže, kromě nižších pořizovacích nákladů patří i rychlost výstavby. Garáž tak můžete začít využívat maximálně během několika hodin od přivezení na místo určení. Další výhodou je mobilita, která umožňuje, garáž v případě potřeby kdykoliv a kamkoliv přemístit. Vybrat si pak můžete mezi klasickou anebo dvojgaráží, se sedlovou a plochou střechou, nebo sekčními a výklopnými vraty.

NABÍDKA PŘÍSTŘEŠKŮ NA AUTO NEBO K RD
Pergoly Pergoly Pergoly Pergoly
OBLÍBENÉ PRODUKTY NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ
MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY

Nejširší nabídka garáží a přístřešků v ČR www.Hotove-Garaze.cz

Napište nám

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS