DOPORUČUJEME


Úvod » Nabídka

Naše nabídka

HLAVNÍ KATEGORIE NAŠICH ČINNOSTÍ A PRODUKTŮ

STAVEBNÍ PRÁCE GARÁŽE PŘÍSTŘEŠKY A ZASTŘEŠENÍ

Vítejte v rodinné společnosti působící ve dvou klíčových oblastech.

  • Stavební část

Zajišťuje kompletní stavební práce u RD a bytové výstavby a to od stavby na klíč až po dílčí a přípravné resp. dokončovací stavební práce. U bytových domů zajišťujeme kompletní rekonstrukce a zateplování budov. Ve spolupráci s předním Evropským výrobcem zámkové dlažby zajišťujeme také pokládku zámkové dlažby. Stavební práce zajišťujeme výhradně pro privátní sektor koncového zákazníka.

  • Obchodní část

V současné době je společnost největším prodejcem garáží a přístřešků v ČR a nabízí nejširší nabídku garáží a přístřešků. Ročně dodáme našim zákazníků více než 450 ks garáží a přístřešků po celé ČR. Díky spojení obchodní a stavební části poskytujeme zákazníkům skutečně komplexní služby na klíč a to po celé ČR. Od roku 2012 máme své zastoupení také na Slovensku. Nově jsme naše služby rozšířili o dodávky menších montovaných hal prémiového výrobce Siebau GmbH.

Naše úsilí spočívá v zajištění komplexnosti a kvality poskytovaných služeb. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu námi nastavených služeb a to na základě Vašich požadavků a přání. Proaktivně přizpůsobujeme naše služby Vašim požadavkům. Našim cílem je spokojený zákazník. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i Vy.

Miroslav Zelený, projektový manažer a jednatel společnosti

Názory ke stránce Naše nabídka


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru