Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Stavba zděných RD Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč

Rodinné domy na klíč se v posledních letech těší vzrůstající oblibě. Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří se necítí být na stavbu svépomocí dostatečně zruční nebo jednoduše nemají čas, ani chuť tento zdlouhavý a náročný proces výstavby podstoupit. Proto dají raději přednost stavbě na klíč. Veškerých realizačních prací spojených se stavbou, se tak chopí jedna zvolená firma, která za Vás může rovněž vyřídit stavební povolení a ostatní úřední náležitosti.

STAVBA RD
RD na klíč RD na klíč RD na klíč RD na klíč

Na Vás ta zůstává pouze výběr samotného domu z nabídky projektových staveb dané firmy. Výhodou projektových domů, také fakt, že předem znáte cenu, za kterou bude Váš nový domov postaven. Zpravidla je tato cena konečná a bez dodatečných změn v projektu iniciovaných samotným klientem, se nenavyšuje. Odpadá tak situace, která často nastává při svépomocí, a sice že Vám v polovině práce nezbydou již žádné finance, a tak se dokončení stavby protáhne i na několik let. Rodinné domy na klíč, však lze v závislosti na typu stavby a použitém materiálu lze kompletně zrealizovat během několika měsíců.

FOTO Z NAŠICH REALIZACÍ
Zámková dlažba Zámková dlažba Zámková dlažba Zámková dlažba

Rodinné domy na klíč a jejich výhody, jsou zřejmé, ale v závislosti na úhlu pohledu, se dá říci, že mají i jednu drobnou nevýhodu. Projektové domy, totiž byly s největší pravděpodobností několikrát postaveny, takže z nich mizí jakýsi punc originálnosti. Rozhodně na ně ale nenarazíte na každém rohu.

Při výběru vhodné firmy, která Vám postaví vysněný dům, se však nezaměřujte pouze na cenu, ale především na kvalitní reference, a aby se jednalo o zkušené profesionály. Patří k nim například společnost Hotové domy s.r.o., která nabízí nejen rodinné domy na klíč, ale celou řadu dalších služeb – www.hotovedomy.cz

NAŠE HLAVNÍ ČINNOSTI A PRODUKTY
MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS