DOPORUČUJEME


Úvod » Nabídka » Garáže a přístřešky

Garáže a přístřešky

NABÍDKA GARÁŽÍ

BETONOVÉ GARÁŽE GARÁŽE S OMÍTKOU LEVNÉ GARÁŽE PLACHTOVÉ GARÁŽE

Druhů garáží je celá řada. Je jen na vás, jestli se pustíte do náročné stavby svépomocí, sjednáte stavbu na klíč nebo využijete možnosti pořízení hotové garáže. Výhodou prvního řešení je, že lze rozměry a tvar přizpůsobit specifickým potřebám a přáním. Jsou s ním však spojeny řádově vyšší pořizovací náklady.

Oproti tomu montovaná plechová anebo betonová garáž poskytuje řadu výhod. Jsou levnější, mobilní, připravené k použití během 1 dne, ale i pouhé hodiny. Bez stavebního povolení (dle rozměrů) a základové desky. Snadno se s nimi realizují řadové garáže. Cena je předem jasná a konečná – nejlevnější plechové garáže navíc pořídíte už za částku okolo 10 000 Kč.

NABÍDKA PŘÍSTŘEŠKŮ

LEVNÉ PŘÍSTŘEŠKY MODERNÍ PŘÍSTŘEŠKY OCELOVÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY

Přístřešky na auto představují moderní způsob parkování, který si v ČR a SR získává stále více příznivců. Ať už z estetických, ekonomických nebo praktických důvodů. Ladí s každým prostředím, jsou dostupné v mnoha provedeních a mohou současně nahradit i chybějící pergolu.

NABÍDKA PERGOL

LEVNÉ PERGOLY MODERNÍ PERGOLY DŘEVĚNÉ PERGOLY HLINÍKOVÉ PERGOLY

Zahrada. Bez pergoly nebo altánu jako by nebyla. Totéž platí pro venkovní posezení restaurace. V sortimentu proto najdete moderní kovové i dřevěné zahradní pergoly. Ke zdi i samostatně stojící. Desítky modelů a rozměrů pergol, které si můžete přizpůsobit nebo dokonce sami navrhnout.

Máte zájem o přístřešek nebo garáž? Kontaktujte nás nebo objednávejte přímo přes e-shop HobbyTec.cz

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Názory ke stránce Garáže a přístřešky


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru