DOPORUČUJEME


Úvod » Nabídka » Garáže a přístřešky

Garáže a přístřešky

Garáž je pro řadu rodin žijících v rodinném domě téměř nezbytná. Zastává totiž hned několik funkcí. Od stání pro auto, které je tak chráněno před nepřízní počasí či zlodějům, skladu nejrůznějšího harampádí až po dílnu pro kutily.

NABÍDKA GARÁŽÍ

BETONOVÉ GARÁŽE GARÁŽE S OMÍTKOU LEVNÉ GARÁŽE PLACHTOVÉ GARÁŽE

Druhů a variant provedení garáží je celá řada, takže je jen na Vás, jestli se pustíte do náročné stavby svépomocí, sjednáte stavbu na klíč nebo využijete možnosti pořízení hotové garáže. Výhodou prvního řešení je, že lze rozměry a tvar přizpůsobit přesně Vašim specifickým potřebám a přáním. Jsou, s ním však spojeny řádově vyšší pořizovací náklady. Oproti tomu montovaná plechová anebo betonová garáž poskytuje řadu výhod. Předně je levnější, disponuje větší užitnou plochou a její výstavba je rychlá. Cena je konečná a u plechové garáže se pohybuje pouze okolo 50 000 Kč.

Garáž lze pořídit od celé řady firem, ale stejně jako u všech věcí, od kterých se očekává, že je budete užívat mnoho let, se při výběru neorientujte striktně podle ceny, ale dejte přednost především kvalitnímu provedení a značkám jako Siebau, Rekers atd. Garáže těchto světově uznávaných značek nabízí například společnost Hotové domy s.r.o., která rovněž poskytuje celou řadu dalších služeb – www.hotovedomy.cz

NABÍDKA PŘÍSTŘEŠKŮ

LEVNÉ PŘÍSTŘEŠKY MODERNÍ PŘÍSTŘEŠKY OCELOVÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY

NABÍDKA PERGOL

LEVNÉ PERGOLY MODERNÍ PERGOLY DŘEVĚNÉ PERGOLY HLINÍKOVÉ PERGOLY

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Názory ke stránce Garáže a přístřešky


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru