Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Pergoly a zastřešení RD Zimní zahrady

Zimní zahrady

Co je to zimní zahrada? Estetická zahradní stavba, která dá vašemu domu nový rozměr. Místo, kde vaše rostliny přečkají chladné období, a vám nahradí pergolu. Takže si můžete užívat pohody s přáteli i chvíle relaxace v těsném spojení s přírodou bez ohledu na počasí a roční období.

Zimní zahrada může být celoroční nebo sezónní. Máme pro vás jak hliníkové pergoly na míru, tak i typové řešení různých rozměrů a vzhledu. Včetně hliníkového zastřešené verandy neboli zimní zahrady „stavebnice“ k montáži svépomocí. A ačkoliv jsou jednotlivá řešení v našem sortimentu rozdílná cenou i designem, prémiovou kvalitu – dlouhá životnost bez nároků na údržbu – a maximální komfort jsou pro všechny společné.

Další informace naleznete v záložkách níže nebo na našich specializovaných webechzimních zahradách a pergolách.

Dále je při výběru třeba pečlivě zvážit volbu materiálu a rozměrů zimní zahrady. Rozměry mohou být prakticky libovolné. Minimálně však 15 až 20 m2. Mezi používané materiály, pak patří dřevo, které je však náročnější na pravidelnou údržbu, PVC nebo stále populárnější hliník. Hliníkové pergoly vynikají především moderním vzhledem, odolností a nulovými nároky na údržbu. Hliníkové profily, je navíc možné lépe přizpůsobit jak rozměrově, tak i tvarově, což dává větší volnost při návrhu designu zimní zahrady.

Pokud toužíte po vlastní zimní zahradě, ale nechcete se pouště do stavby svépomocí a dáváte přednost profesionálnímu řešení, můžete realizaci přenechat některé z firem, které se touto činností zabývají. Patří mezi ně i společnost Hotové domy s.r.o. s množstvím kvalitních referencí. Rovněž nabízíme celou řadu dalších služeb a produktů – www.hotovedomy.cz

Zimní zahrady z hliníkových profilů dávají možnost rozšířit Váš obytný prostor o příjemnou a elegantní uzavřenou místnost, kde můžete v klidu odpočívat a relaxovat. Zimní zahrady jsou také vhodné pro pěstování květin a zároveň mohou sloužit i jako krásné místo pro posezení s přáteli. Zimní zahradu si můžete nechat dát od nás postavit rovnou nebo si nejprve nechat postavit hliníkovou pergolu, ke které jsme schopni poté dodat boční stěny. Zimní zahrada se tak stává přidanou hodnotou hliníkové pergoly. Stavíme zimní zahrady sezonní i celoročně obytné zimní zahrady.

Levný plechový zahradní domek

Doprava a montáž

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS