Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Přístřešky na auto Moderní přístřešky na auto

Moderní přístřešky na auto

Ocelové kryté stání pro bezpečné parkování

Preciznost. Kvalita. Jednoduchost. 3 slova, která přesně vystihují to, proč jsou moderní přístřešky na auto tolik žádané. U nás i na celém světě.

Moderní přístřešky na auto neboli carporty s plochou střechou mají ocelovou montovanou konstrukci s výškově nastavitelnými sloupky. Ošetřenou unikátní metodou zinkování s nadpoloviční příměsí hliníku.

Proto jsou až 6× odolnější vůči korozi než při ošetření standardním postupem. Rez tedy v podstatě nemá žádnou šanci. Přístřešky jsou bezúdržbové a dosahují životnosti i přes 40 let.

Modelová řada zahrnuje přístřešky pro 1–3 automobily, které při uspořádání do sestavy jednoduše vytvoří řadové kryté stání až s desítkami parkovacích míst. Nástavbové řešení potom umožňuje napojení na betonovou garáž. K dispozici jsou také speciální modely s kůlnou…

Zároveň můžeme říci, že se jedná o přístřešky 2 v 1. Kromě toho, že zajistí vašemu autu bezpečné kryté stání, jenž jej ochrání před nepřízní počasí, často slouží i jako ocelová zahradní pergola.

Ochraňte vaše auto před nástrahami počasí při parkování pod širým nebem a objednejte moderní ocelový přístřešek od výrobce s tradicí přes 65 let.

Kompletní nabídka výrobce

NABÍDKA PŘÍSTŘEŠKŮ

DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY
Střecha s nadstandardní nosností
  • Trapézové střešní plechy z oceli mají tloušťku 0,75 mm, která je pro tyto účely nejvhodnější. Jsou bez barevné úpravy. Standardní nosnost střechy přístřešku je 125 Kg/m2. A lze ji až dvojnásobně zvýšit. Střešní atika je v bílé nebo hnědé barvě.
Rychlá montáž – okamžité využití
  • Přístřešek je připravený chránit váš automobil či motorku už během 24 hodin. Montáž se provádí ručně, bez použití těžké techniky a vyžaduje pouze přípravu malých základů pro ukotvení sloupků.

Schází vám garáž? Nemáte kam zaparkovat automobil? Ocelové přístřešky na auto Siebau tento problém vyřeší snadno, rychle a levně. Stačí si jen vybrat takový, jaký se vám bude líbit a je to.

Přehled vybraných modelů

Přístřešek na auto (6mx3m)

Přístřešek 6 sloupků (6mx6m)

Přístřešek na dva vozy rozměr (6mx6m)

Přístřešek na dva vozy (6mx9m) + kůlna

Pro shlédnutí klikněte ZDE

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS