DOPORUČUJEME


Úvod » Nabídka » Garáže a přístřešky » Přístřešky na auto

Přístřešky a zastřešení na auto

Přístřešky mohou být použity u rodinných a bytových domů jako přístřešky pro auta, carporty nebo krytá parkovací stání. Přístřešky je možno využít i na firemních parkovištích. Dodáváme i přístřešky pro obytné automobily a obytné přívěsy a karavany. Kromě toho dále dodáváme hliníkové pergoly, zimní zahrady a přístřešky nad dveře nebo zastřešení verandy.

Přístřešky na auto rozdělujeme do těchto kategorií:

LEVNÉ PŘÍSTŘEŠKY MODERNÍ PŘÍSTŘEŠKY OCELOVÉ PŘÍSTŘEŠKY DŘEVĚNÉ PŘÍSTŘEŠKY

Garážové stání je trendem dnešní doby. Pořizovací náklady standardního provedení garážového stání jsou totiž až o 50% nižší, svým majitelům tak ušetří desítky tisíc korun. Kromě toho také nemusí sloužit pouze jako stání pro auto, ale i jako pergola, kde můžete trávit slunné letní dny popíjením kávy či posezením s přáteli a podobně.

Nabídka garážových stání je velmi široká. Přístřešek tak může být zhotoven z materiálů, jako je dřevo, ocel nebo hliník. Mezi nejpopulárnější pak patří dřevěné garážové stání. Od použitého materiálu, vzhledu a velikosti stání, které může být uzpůsobeno pro jedno, ale také více aut, se následně odvíjí jeho cena.

Kvalitní přístřešek na auto, tak můžete pořídit již cca. za cenu 30 000 Kč-70 000 Kč. K dostání jsou samozřejmě i levnější varianty. Nižší ceně však velmi často odpovídá i kvalita stání a zvýšené nároky na údržbu, která vyžaduje nemalé investice. Pokud však přistoupíte k volbě dražšího řešení od osvědčeného výrobce, budete těchto starostí ušetřeni a získáte přístřešek, který vyžaduje téměř nulovou údržbu.

Výrobci garážových stání však myslí i na náročné klienty, kteří vyžadují, aby přístřešek nejen chránil auto před nepřízní počasí, ale zároveň působil vysoce dekorativním dojmem. Pokud k nim patříte a jste ochotní investovat i částku nezřídka přesahující 100 000 Kč, tak je pro vás jasnou volbou designové garážové stání neboli tzv. carport .

Na trhu jsou pak k dostání osvědčená garážová stání Siebau , Rekers či Carportwerk, která spolu s celou řadou dalších produktů a služeb naleznete v nabídce naší společnosti Hotové domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

Přístřešek na auto

Přístřešek na auto může být doplněn o nástavbu v podobě zahradního domku nebo dalších velmi zajímavých variant. Pro Vaši jasnou představu doporučujeme navštívit ukázkového centrum ZDE.

Přístřešek Siebau je jasnou volbou i pro Vás, proč ? Přednosti, které Vás přesvědčí:

  • osvědčená výroba přístřešku, prodloužená záruka 10 let
  • krásný a elegantní vzhled každého přístřešku
  • nejširší variability na trhu, velké množství kombinací přístřešků
  • minimální nároky na údržbu každého z přístřešků
  • odborná montáž každého přístřešků našimi školenými zaměstnanci
  • odborné poradenství po celou dobu

NABÍDKA GARÁŽÍ

BETONOVÉ GARÁŽE GARÁŽE S OMÍTKOU LEVNÉ GARÁŽE PLACHTOVÉ GARÁŽE

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru