DOPORUČUJEME


Úvod » Nabídka » Garáže a přístřešky » Betonové garáže

Betonové garáže

Potřebujete bezpečné a kvalitní stání pro auto a zároveň prostor pro uskladnění nejrůznějších věcí, ale nechcete investovat čas ani velké finanční prostředky do stavby zděné garáže? Řešením je pořízení betonové garáže, která oproti klasické zděné garáži nabízí hned několik výhod. První z nich jsou výrazně nižší pořizovací náklady, a to až o 50%. Cena tak začíná i pod hranicí 100 000 Kč. Mezi další výhody betonové garáže patří rychlá montáž, takže garáž můžete začít využívat maximálně do několika hodin od přivezení na místo určení.

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA GARÁŽÍ

V současné době je společnost Hotovedomy největším prodejcem garáží a přístřešků v ČR a nabízí nejširší nabídku garáží a přístřešků v cenových relacích od 8 – 900 tis. Kč. . Výhradně zastupujeme hned několik prémiových zejména německých výrobců. Ročně dodáme našim zákazníků více než 450 ks garáží a přístřešků po celé ČR. Díky spojení obchodní a stavební části poskytujeme zákazníkům skutečně komplexní služby na klíč a to po celé ČR. Od roku 2012 máme své zastoupení také na Slovensku.

NAŠE NABÍDKA BETONOVÝCH GARÁŽÍ

Naše úsilí spočívá v zajištění komplexnosti a kvality poskytovaných služeb. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu námi nastavených služeb a to na základě Vašich požadavků a přání. Proaktivně přizpůsobujeme naše služby Vašim požadavkům. Našim cílem je spokojený zákazník. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i Vy.

Betonové garáže Rekers

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Betonové garáže

Betonové garáže mají stále své uplatnění a nezastupitelné místo. Jsou vyrobené z betonu, který je pevný, silný a odolný. Materiál je bezpečný, jak pro úschovu auta, tak pro úschovu materiálu, ale i dobrým místem pro kutily, kteří si zde mohou vyrábět nejrůznější zajímavé nářadí, aj. Jejich předností je rychlá montáž, kterou Vám přijedou udělat naši pracovníci. Jejich práce je rychlá, ale přitom skutečně precizní. Naše fotogalerie na na našich stránkách hotové domy je toho důkazem. Postavili jsme několik set tisíc takových garáží a všechny dnes stojí na svém místě a využívá je plno našich dobrých zákazníků, kteří se i dále obrací se svými požadavky na nás. Betonové garáže jsou tedy stále populární a jejich prostornost nemá obdoby.

Navíc si betonovou garáž můžete ozvláštnit zajímavými prvky, které jí udělají ještě více atraktivní. Mohou to být např. vrata, které udělají z každé obyčejné garáže hotový zázrak. Vrata sekční, výklopná, mechanicky ovládaná, ale i na svůj vlastní pohon. Určitě i Vy chcete se svým autem parkovat pohodlně a zároveň velmi působivě. Stačí se tedy nakombinovat do Vaší garáže takové prvky, které jí umožní, že vypadá opravdu luxusně a zároveň plní svůj účel.

Na výběr je také z řady omítek, které Vaši betonovou garáž udělají jistě velmi zajímavou. Německá značka Rekers, je naším malým zázrakem. Její spolupráce s námi je pro nás čest, neboť získala spoustu zákazníků po celém světě. Betonovou garáž v jejím nabízeném prototypu je možné sehnat již lehce pod hranicí 100 000 Kč. Je tedy docela levnou záležitostí, která se brzo stane okrasou i Vašeho okolí domu. Nižší pořizovací náklady jsou pro každého z nás určitě příjemnou záležitostí. Garáž můžete ozvláštnit i typem střechy a různými dalšími variacemi.

Betonové garáže jsou dostupné v široké škále rozměrů, a to jak ve formě jedno garáže, tak dvojgaráže. S možností volby barvy omítky či vratového systému a dodatečného pořízení oken, dveří a dalšího vybavení či přístřešku pro auto. Betonovou garáž tedy lze uzpůsobit na míru potřebám zákazníka. Díky užším zdem navíc nabízejí při srovnatelných rozměrech větší užitný prostor, než klasické garáže. Také mají neomezenou životnost, nevyžadují téměř žádnou údržbu, a v případě potřeby je lze kdykoliv a kamkoliv přesunout. A uvolnit tak prostor pro jiné účely.

Pro klienty, kteří potřebují ne jednu či dvě garáže, ale hned několik, jsou k dispozici i řadové garáže. Mezi světově známé značky betonových garáží prémiové kvality, pak patří garáže Rekers, které naleznete v nabídce garážových řešení společnosti Hotové domy s.r.o., rovněž poskytujeme celou řadu dalších služeb – www.hotovedomy.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru