Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Projektové služby  Stavební povolení  Cena stavebního povolení Stavební povolení cena

Stavební povolení cena

Stavební povolení cena

Zvolili jste si stavbu, která vyžaduje stavební povolení, ale nevíte kolik to bude stát peněz? Vždy je to velice individuální a posuzováno podle toho, jak je Vaše stavba rozsáhlá, kam zasahuje, kolik metrů čtverečních má, aj. Vše se odvíjí od jednotlivých paragrafů.

Stavebnímu úřadu již není třeba oznamovat stavbu zimních zahrad, přístřešků a staveb do 25 metrů čtverečních zastavěné plochy s výškou do 5 metrů, které jsou určeny k bydlení podle paragrafu 103 stavebního zákonu. Ovšem co se týče domů určených k bydlení a rekreaci o velikosti do 150 metrů čtverečních a dalších staveb uvedených v paragrafu 104 platí, že je povinnost ohlásit zamýšlenou stavbu písemně stavebnímu úřadu. Ten následně do 40 dnů stavbu povolí nebo zakáže. Tento verdikt pro Vás může být i nepříjemný, tudíž si nechte otevřená vrátka i pro stavby, které stavební povolení nevyžadují a postačí pouze ohlášení.

Pokud si nejste jisti s výstavbou, bojíte se, že Vám stavební úřad stavbu nepovolí nebo nemůžete čekat 40 dní, je pro Vás jasnou volbou stavba, která stavební povolení nevyžaduje. Jsou to stavby, které jsou např. umístěné na pilotech, kterými mohou být vkusně zařízené mobilheimy či prefabrikované moduly, které Vás nadchnou svými možnostmi přístavby. Dále pokud tedy zůstaneme u staveb vztahujících se k Vašemu domu, montované garáže, které jsou většinou plechové, pozinkované a jejich montáž jednoduchého stavebnicového systému je rychlá, levná a přitom splňuje svůj účel, také nevyžadují stavební povolení. Naše společnost hotové domy www.hotovedomy.c je tu pro Vás a pro využití Vašich potřeb k novému krásnému bydlení. Už zbývá pouhý krok k Vašemu vysněnému cíli, vykročte tím správným směrem již dnes. Nebudete litovat, neboť naše služby Vás o své kvalitě jistě přesvědčí.

Kontakty

Projektová činnost
Ing. Valkoun
tel.: 723 641 448
valkoun@hotovedomy.cz

Garáže, přístřešky a zastřešení www.Hotove-Garaze.cz Zámková dlažba www.Dlazba-Ploty.cz

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

STAVEBNÍ PRÁCE
GARÁŽE
PŘÍSTŘEŠKY NA AUTO
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS