Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Základová deska  Pěnosklo Pěnosklo a základy

Pěnosklo a základy

Pěnové sklo je výborným tepelně-izolačním materiálem, jenž však nebyl v minulosti příliš využíván, i když jde o to nejlepší, co je na trhu s izolačními materiály k dispozici. Důvodem byla jeho vysoká cena. S rostoucím počtem výrobců a použitím moderních technologií, se ji však podařilo výrazně snížit. Proto popularita pěnoskla opět roste.

Pěnové sklo nabízí oproti jiným druhům izolace řadu výhod. Patří k nim především nenasákavost, mrazuvzdornost, únosnost nebo zdravotní nezávadnost, odolnost vůči přírodním vlivům, či škůdcům a odolnost proti požáru – kategorie A1. Rovněž se vyrábí z recyklovaného skelného odpadu, takže je i ekologické. Lehkost materiálu, pak umožňuje snadnou manipulaci a výrazně urychluje práci. V průběhu let navíc nedochází k jeho opotřebovávání, takže neztrácí na účinnosti.

NAŠE NABÍDKA V OBLASTI ZAKLÁDÁNÍ STAVEB
Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb

Nejčastěji je pěnosklo uplatňováno při izolaci základů, kde nahrazuje štěrk. A současně zastává jak funkci tepelné, tak i hydro izolace. Také, je jeho použití více než vhodné pro izolaci plochých střech a pochozích ploch.

VYBERTE SI, CO VÁS ZAJÍMÁ U ZÁKLADOVÝCH DESEK

       

Pokud chcete stavět a hledáte nejlepší možný materiál pro izolaci základů, je pěnové sklo jasnou volbou. Cena 1 metru krychlového se pohybuje okolo 1000 Kč. Pokud s realizací základů a izolace nemáte zkušenosti, raději přenechte tuto práci stavební společnosti. Jedná-li se o zkušené profesionály, máte jistotu, že bude vše řádně provedeno a získáte záruku na odvedenou práci. Patří k nim i společnost Hotové domy , která nabízí i celou řadu dalších služeb a produktů – www.hotovedomy.cz

Základy staveb S PĚNOVÝM SKLEM jsou jasné ÚSPORY

NAŠE NABÍDKA SLUŽEB

MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS