Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Základová deska  Pěnosklo Pěnosklo a základy

Pěnosklo a základy

Pěnové sklo je výborným tepelně-izolačním materiálem, jenž však nebyl v minulosti příliš využíván, i když jde o to nejlepší, co je na trhu s izolačními materiály k dispozici. Důvodem byla jeho vysoká cena. S rostoucím počtem výrobců a použitím moderních technologií, se ji však podařilo výrazně snížit. Proto popularita pěnoskla opět roste.

Pěnové sklo nabízí oproti jiným druhům izolace řadu výhod. Patří k nim především nenasákavost, mrazuvzdornost, únosnost nebo zdravotní nezávadnost, odolnost vůči přírodním vlivům, či škůdcům a odolnost proti požáru – kategorie A1. Rovněž se vyrábí z recyklovaného skelného odpadu, takže je i ekologické. Lehkost materiálu, pak umožňuje snadnou manipulaci a výrazně urychluje práci. V průběhu let navíc nedochází k jeho opotřebovávání, takže neztrácí na účinnosti.

NAŠE NABÍDKA V OBLASTI ZAKLÁDÁNÍ STAVEB
Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb Pěnosklo u zakládání staveb

Nejčastěji je pěnosklo uplatňováno při izolaci základů, kde nahrazuje štěrk. A současně zastává jak funkci tepelné, tak i hydro izolace. Také, je jeho použití více než vhodné pro izolaci plochých střech a pochozích ploch.

VYBERTE SI, CO VÁS ZAJÍMÁ U ZÁKLADOVÝCH DESEK

       

Pokud chcete stavět a hledáte nejlepší možný materiál pro izolaci základů, je pěnové sklo jasnou volbou. Cena 1 metru krychlového se pohybuje okolo 1000 Kč. Pokud s realizací základů a izolace nemáte zkušenosti, raději přenechte tuto práci stavební společnosti. Jedná-li se o zkušené profesionály, máte jistotu, že bude vše řádně provedeno a získáte záruku na odvedenou práci. Patří k nim i společnost Hotové domy , která nabízí i celou řadu dalších služeb a produktů – www.hotovedomy.cz

Základy staveb S PĚNOVÝM SKLEM jsou jasné ÚSPORY

NAŠE NABÍDKA SLUŽEB

MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY

Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2021 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS