Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka Montované haly

Montované haly

NABÍDKA MONTOVANÝCH HAL A GARÁŽÍ

MONTOVANÉ GARÁŽE MONTOVANÉ GARÁŽE MONTOVANÉ GARÁŽE

Montované haly popis

Montované hal nabízí široké spektrum využití. Potřebujete rychle a levně postavit prostory pro uskladnění materiálu a uchránit jej tak před nepřízní počasí nebo odcizením? Lepší řešení nenaleznete. Své uplatnění však montované haly naleznou i jako logistická centra, krytá stání pro požární, sanitní a další vozidla. Rovněž je lze využít pro stavbu sportovních a výrobních hal atd.

Provedení a cena montovaných hal

Na haly jsou kladeny různé nároky jak z hlediska užitného prostoru, tak výbavy. Z tohoto důvodu je na výběr mezi samostatnou halou nebo dvojhalou a nadstavbovým řešením. Samozřejmostí je několik rozměrových variant. Od výše uvedeného, a také toho, jestli hala disponuje izolací, se odvíjí celkové náklady. Cena izolované montované haly začíná již na částce necelých 17 000 Euro a neizolovanou halu pořídíte již od necelých 8 000 Euro. Dodatečně je možné halu vybavit elektrickým pohonem vrat, regálovým systémem nebo dělícími stěnami a podobně.

Montované haly Siebau GmbH

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Montované haly – výhody

Systém montovaných hal je velmi flexibilní, nabízí tedy možnost přizpůsobení podle představ investora. Největší předností je pak bezesporu rychlost výstavby a několikanásobně nižší pořizovací náklady než u zděné varianty. Takto postavenou halu lze navíc stejně rychle kdykoliv demontovat a případně přemístit tam, kde je jí momentálně více potřeba. Může tedy stejně dobře sloužit k dlouhodobým, ale i krátkodobým účelům.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS