Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Montované haly Montované haly neizolované

Montované haly neizolované

Roste vám podnikání? Potřebujete neizolované prostory pro výrobu, skladování… ?

Ocelové montované haly bez izolace vám přesně takové prostory zajistí – Bez zdlouhavé výstavby, levněji než zděné haly.

Neizolovaná montovaná hala se kvůli systémové konstrukci snáze a rychleji přizpůsobí vašim rostoucím požadavkům na prostor i nečekaným změnám. Stačí kdykoliv již hotovou a plně využívanou halu rozšířit o nástavbový modul.

Organizaci prostoru vám usnadní úložný regálový systém, a jiné volitelné příslušenství, jako jsou vedlejší dveře, okna nebo prosvětlovací pásy…

Halové systémy dodáváme ve 24 standardních velikostech s vnitřní výškou cca 3 500 nebo 4 500 mm. Hloubku a šířku hal jde upravit individuálně. Prémiová sekční vrata s izolací a šířkou 3 000mm je možné v závislosti na typu neizolované montované haly rozšířit až na 5 000mm. Průjezd má světlou výšku 3 000, případně 4030, to znamená, že jím bez problému projede jakýkoliv automobil.

Střecha z kvalitní legované oceli má nosnost celých 125 Kg/m2, takže je plně pochozí. Odvod vody ze střechy směrem dozadu, ale dokoupením plastového okapu lze odvádět vodu i centrálně.

Montované haly Siebau GmbH

Výhody montované haly bez izolace v kostce:

  • Osazení se provádí jen na základový pás nebo betonovou desku. Kotví se zátěžovými hmoždinkami, takže odpadá časově, ale i finančně náročná příprava základové desky.
  • Haly mají systémovou konstrukci – výsledkem je blesková montáž i demontáž.
  • Snadná rozšiřitelnost a přizpůsobitelnost ocelové haly nejen vašim prostorovým požadavkům.
  • Široký výběr modelů a rozměrů – 24 standardních velikostí malých, velkých i dvojitých hal. Bohatá nabídka doplňků a příslušenství.
  • Montované haly bez izolace jsou až 5× levnější než zděné haly shodných rozměrů – neizolovaná ocelová hala může být vaše od 7 359 € viz ceník.

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další. V sortimentu najdete také montované garáže a betonové garáže.

Kontaktujte nás a využijte pro své projekty a rostoucí podnikání ekonomické montované haly i vy.

Montované haly – výhody

Systém montovaných hal je velmi flexibilní, nabízí tedy možnost přizpůsobení podle představ investora. Největší předností je pak bezesporu rychlost výstavby a několikanásobně nižší pořizovací náklady než u zděné varianty. Takto postavenou halu lze navíc stejně rychle kdykoliv demontovat a případně přemístit tam, kde je jí momentálně více potřeba. Může tedy stejně dobře sloužit k dlouhodobým, ale i krátkodobým účelům.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS