Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Pergoly a zastřešení RD Zastřešení terasy

Zastřešení terasy

Jaké jsou 3 nejčastější způsoby zastřešení terasy?

Pergola ke zdi či samostatně stojící, zimní zahrada nebo vchodová stříška.

Všechny tyto, ale i ostatní typy přístřešků nejen pro zastřešení verandy najdete v našem sortimentu. Široký výběr modelů v desítkách rozměrů, typových i na míru. Dřevěné pro milovníky přírodních materiálů, hliníkové pro vyznavače moderního životního stylu.

Hliníkové zimní zahrady na klíč, i k montáži svépomocí

Chcete sezónní nebo celoroční zimní zahradu, bez starostí a přesně podle svých představ?

Postavíme vám ji na klíč. Zimní zahrada s elegantní hliníkovou konstrukcí v antracitové nebo jiné barvě dle vlastního výběru, s fixními nebo posuvnými stěnami s krystalicky čirého skla/polykarbonátu dá vašemu domu či podniku nový rozměr. Výsledkem je komfortní místo k posezení, které v kombinaci s osvětlením (volitelně) vytváří soukromou oázu klidu a pohody pro chvíle zábavy, relaxace…

Pro kutily máme speciální řešení v podobě levné zastřešené hliníkové verandy k montáži svépomocí. S polykarbonátovou krytinou a průzračným akrylátovými výplněmi stěn.

Levné a designové zahradní pergoly

Sortiment zahradních pergol je ještě širší. Máme pro vás pergoly ke zdi i samostatně stojící. Designové pro všechny, kdo milují originalitu a moderní styl. Levné pergoly stavebnice pro ty, kteří chtějí kvalitu a pohodlí za bezkonkurenčně příznivou cenu. A také dřevěné pergoly na míru pro ty, kdo chtějí mít vše přesně podle svých představ.

Zastřešení terasy přístřeškem na vchod

Hliníkové vchodové stříšky rovněž představují oblíbený způsob zastřešení verandy, nejčastěji jde o předzahrádky restaurací, kaváren, pizzerií… Vybrané modely ke zdi i samonosné s polykarbonátem, totiž lze jednoduše spojit do libovolně dlouhé sestavy…

Chcete více informací, kontaktujte nás s jakýmkoliv dotazem nebo přímo objednávkou. Nebo si prohlédněte kompletní sortiment přístřešků nad vchod, zahradních pergol a zimních zahrad.

Další služby

Kromě zimních zahrad jsme Vám schopni dodat i další služby spojené s výstavbou domů nebo bytů – položení základové desky, pokládku dlažby, montáž plotů, dodání a montáž prefabrikované garáže na klíč, pergolu nebo montáž oken a dveří PKS Mont.

Postavte si svůj vysněný dům se servisem firmy Hotové domy .

Víte, proč nám zákazníci dávají přednost ?

Pergoly a zimní zahrady jsou druhy okrasné stavby, které si získávají stále větší oblibu. Nejenže na zahradách plní dekorativní funkci, ale zároveň slouží jako příjemné místo pro odpočinek a posezení s rodinou či přáteli. V zimních měsících pak pergoly bývají nezřídka využívány jako přístřešek pro auto, anebo k úschově dřeva a podobně.

Možnosti, jak získat pergolu, jsou dvě. První z nich je stavba svépomocí, která může být časově náročná a ideálně by se do ní měl pouštět pouze zručný kutil. Častěji však padá volba na koupi pergoly. V tomto případě je na výběr mezi pergolou na klíč anebo typizovaným řešením. Mezi nejběžnější materiály, z nichž se pergoly vyrábějí, patří dřevo a aktuálně velmi populární hliník. Hliníkové pergoly vynikají dlouhou životností, nulovou náročností na údržbu a moderním designem.

Doprava a montáž

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS