Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Stavba zděných RD  Stavba domu Stavba domů

Stavba domů

V posledních letech výrazně stoupla stavba domů. A zároveň se rozšířily možnosti a způsoby výstavby. Plánujete-li pořízení vlastního rodinného domu, máte tak na výběr mezi zděnou, montovanou, modulovou nebo mobilní stavbou. Téměř všechny novostavby, jsou dnes nízkoenergetické, to umožňuje výrazně snížit náklady na energie. Výše úspor se pak odvíjí toho, jestli se jedná o běžný nízkoenergetický, anebo značně úspornější pasivní dům . V prvním případě může jít až o 60%. Ve druhém pak i o 80% až 90%, což představuje úsporu v řádu tisíců, ale i desetitisíců korun ročně.

NAŠE NABÍDKA – VÝSTAVBA RD
RD na klíč RD na klíč RD na klíč RD na klíč

Stavba domů je však poměrně náročným úkonem, který zabere mnoho času a vyžaduje dostatečné teoretické, ale i praktické zkušenosti, jež zaručí, že výsledná stavba bude splňovat veškeré stanovené normy a požadavky. Proto se dnes pomalu ustupuje od stavby svépomocí. A přednost stále častěji dostává stavba tzv. na klíč, jejíž realizace může být sice nákladnější, ale zároveň má celou řadu nesporných výhod. Tou hlavní je především to, že se nemusíte téměř o nic starat. O kompletní realizaci se totiž postará vybraná stavební společnost, která za Vás může rovněž vyřídit stavební povolení a další potřebné dokumenty. Nebudete tak ztrácet čas a energii stavebními pracemi a běháním po úřadech. Místo toho, se tak můžete věnovat rodině, práci a podobně. Na Vás, jako klientovi, tak je pouze výběr odpovídajícího projektového domu z katalogu, ty jsou na klíč realizovány nejčastěji. Pokud máte vlastní projekt, není to podmínkou.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS