Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Mobilní domy  Modulární domy  Mobilní domy Mobilní domy

Mobilní domy celoroční

Chcete i Vy zkusit si bydlet v moderním a v dnešní době stále více vyhledávaném bydlení? Zkuste naše mobilní domy, které Vás tímto přímo vybízí svou lákavou nabídkou. Disponují velkou plochou, která je v dnešní době srovnatelná s běžnou stavbou. Mobilheimy a modulární mobilní domy jsou velice výhodné pro ty z Vás, kteří shání bydlení rychle a levně. Do domu je možné se nastěhovat již po 24 hodinách, což Vám jiné bydlení jistě neumožní.

Tento mobilní domek je určitě vhodnou stavbou pro ty z Vás, kteří nechtějí na bydlení dlouho čekat, chtějí bydlet atraktivně, moderně, přitom ušetřit peníze a energii do investování složité výstavby. Nezapomeňte na staré dobré rčení, že někdy méně, znamená více a jednoduchý styl nemusí znamenat méně atraktivity.

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

Další informace naleznete v záložkách níže: ceny, popisy, návody, foto, videa, jak objednat, kontakty a další.

Máte pocit, že se nedá v mobilním domě bydlet celoročně? My Vás ujistíme, že ano. Mobilní domy celoroční, jsou opravdu využitelné po celý rok, neboť je zde zajištěno vše, co k bydlení potřebujete. Pomocí speciální síťové technologie je zajištěna veškerá kanalizace, rozvody a sítě. Stále váháte nad koupí takového domu? Máte pocit, že v nich je málo prostoru a nelze pokračovat s výstavbou, co jste měli v plánu? Na otázky Vám odpovíme, naše široké portfolio služeb je k tomu přímo předurčené. Rozhodně mobilheimy nejsou malé, je zde možná i přístavba jednotlivých prostorů a mobilheim tak může disponovat velkým obytným prostorem. Plno lidí přirovnává mobilheimy k obytným karavanům, přestože to není pravda. Naše mobilní domky Vám navíc ušetří i spoustu energie, což je v dnešní době jeho velkou předností. Domek je navíc vzhledný, stavebnicové úpravy, velice populární a vhodný i pro rodinu s dětmi.

PRO KOMPLETNÍ NABÍDKU KLIKNĚTE ZDE www.hobbytec.cz

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS