Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Příslušenství pro garáže Závory

Závory

Závora má velké množství využití. Jistě jste se již setkali s místem, kde jste chtěli mít přístup pouze Vy a nikdo jiný. Jak to zařídit, abyste na toto místo měli přístup pouze Vy? Pořiďte si závoru. Závory jsou prodejné ve velkém množství provedení a lze je nakoupit jak pro veřejné, firemní i soukromé prostory. Pro malé osobní prostory se jistě hodí malé závory, naopak pro velké prostory závory velké.

VÝSTAVNÍ SLEVY – PŘEHLED GARÁŽÍ A PŘÍSŘEŠKŮ KLIKNĚTE ZDE

Máte velký soukromý objekt, kde byste neradi nechali přístup každému? V tom případě byste si měli prohlédnout různé typy závor v různých provedeních. V běžném životě se závorami setkáte u vjezdů na parkoviště, obchodních domů, řetězců různých služeb, aj. Závory mohou být ovšem vhodným doplňkem i pro Vaše objekty. Nemusí je jednat o velké prostory, může se jednat například i o Vaší zahradu. Mnoho závor má bezpečnostní čidla, která zabrání, aby se nezavřela kdy nemají.

Závory využívají zcela jednoduchého mechanismu ke svému otevírání. Závory dělíme právě i podle způsobu otevírání. Zde rozlišujeme tři základní typy:

  • závory, která se otevírají směrem nahoru,
  • závory, které se vyklápí dovnitř nebo ven a také
  • zásuvné závory, které se hodí např. pro objekty, kam se nehodí výklopné závory.
NABÍDKA GARÁŽÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ
Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto

Závory měly, mají a budou mít vždy základní funkci. Tou funkcí je pustit do určitého prostoru pouze příslušné. Jestliže máte firmu nebo např. firmu s parkovištěm, tak se Vám jistě závora bude hodit. Objekt u kterého je potřeba, aby zde měl vstup umožněn jen určitý druh lidí, by měl být vybaven kvalitní závorou. Závory jsou vyráběny tak, aby byly dlouho trvanlivé, nemusíte se tedy obávat, že by po několika letech vypověděly svojí službu. Díky tomu se na mnoho závor vztahuje i dlouhá záruka, jako důkaz garance od svého výrobce.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍSTŘEŠKY NA AUTO
Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky
NABÍDKA NĚMECKÉHO VÝROBCE SIEBAU
Zahradní domky Siebau Zahradní domky Siebau Zahradní domky Siebau Zahradní domky Siebau

Nejširší nabídka garáží a přístřešků v ČR www.Hotove-Garaze.cz

/---div

Napište nám

NAŠE NABÍDKA ZÁMKOVÉ DLAŽBY
Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS