Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Příslušenství pro garáže Sekční vrata

Sekční vrata

Sekční vrata

Plánujete novou výstavbu rodinného domu? Určitě by Vám neměly chybět ani sekční vrata. Sekční vrata, která se dají použít u garáží, jejichž předností je jednoduchá manipulace směrem vzhůru buď ručně nebo na dálkové ovládání jsou nedílnou součástí každého venkovního exteriéru. Jsou to nejčastěji sekční vrata, které si zákazník přeje. Neslouží jen k zakrytí garáže, ale jsou plně funkční i v jiných směrech. Jejich bezpečností zařízení, které Vám nedovolí si zde skřípnout ruku, jsou velkým přínosem. Určitě Vám budou dobře těsnit a Vaše auto v garáži a plno dalších věcích zde umístěných bude chráněno před nepříznivým počasím, aj. Vybírat můžete z různých materiálů a záleží jen na Vás jestli dáte přednost plastu, kování, dřevu, aj. Vše je u nás kvalitní a sedne na míru každému.

Představte si, že Vaše nové auto, které bude mít i nová sekční vrata u garáže bude chráněno a zároveň si ho budete užívat a hýčkat. Jezdíte do práce? Tak sekční vrata Vás budou ráno vítat před vstupem do samotné garáže. Vy se nebudete moci dočkat okamžiku až nasednete do Vašeho auta a pojedete s ním do práce. Každá manipulace s novými sekčními vraty bude radost. Splňte si svůj sen a nechte si postavit novou garáž a k tomu nepostradatelně patří i sekční vrata. Chcete mít radost ze svých nových sekčních vrat?

NABÍDKA GARÁŽÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ
Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto

Nechte si je udělat přesně podle Vašich představ a přání. Mají být bílá, hnědá, černá? Je to jedno, dnes je široká nabídka, která Vám umožní mít sekční vrata přesně na míru. Každá garáž si zaslouží mít pěkná sekční vrata. Ať už je máte jakákoliv, dbejte na jejich vzhled, jsou Vaší vizitkou před vstupem do garáže. Můžete je ovládat ručně či na dálkové ovládání, ale vždy je spolehlivě otevřete i zavřete. Sekční vrata jsou jednoduchým stylovým doplňkem každé garáže.

MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY

Dodáváme a montujeme garážová vrata sekční ,výklopná, dvoukřídlá a rolovací. Námi dodávaná vrata splňují nejpřísnější požadavky na technické provedení a životnost. Jsme schopni dodat všechny dostupné varianty výplní vrat, včetně výplně z dřevěného masivu.

Výsuvná sekční garážová vrata Trido

Výsuvná sekční garážová vrata Trido představují standard v oblasti garážových vrat. Díky výsuvnému mechanismu, které garážová vrata Trido mají se vysune na místo pod stropem, lze efektivně využít celý prostor garáže. Samozřejmostí garážových vrat Trido je použití pohonu na dálkové ovládání, díky kterému je celý proces jednodušší, bezpečnější a pohodlnější.

Výsuvná garážová vrata Trido

Spolehlivost garážových vrat jejich výborné tepelně-izolační vlastnosti a důraz na estetické řešení. To jsou hlavní přednosti výsuvných sekčních garážových vrat Trido. Díky výhodné ceně a nadstandardním záručním podmínkám jsou garážová vrata Trido ideálním řešením pro jakýkoli projekt.

 • Mají jednoduché a komfortní ovládání
 • Bezporuchový provoz
 • Flexibilní provedení bočních pantů
 • Dokonalé těsnění po celém obvodu
 • Vysoká životnost podlahového těsnění
 • Využití moderního způsobu spojování plechů
 • Jednoduché a komfortní ovládání

Bezporuchový provoz garážových vrat

Vlastnosti užitých materiálů a technologií vedou k bezporuchovému provozu garážových vrat Trido Používáme pouze odolná nylonová ložisková kolečka, díky kterým je celý systém více než spolehlivý. V případě výpadku proudu je použit systém „odblok“ pro nouzové otevření vrat.

Flexibilní provedení bočních pantů garážových vrat

Boční panty jsou součástí každých vrat. Slouží k nastavení utěsnění po stranách stavebního otvoru. Díky flexibilnímu provedení je možno nastavit přítlak vrat k těsnění.

Dokonalé těsnění po celém obvodu u garážových vrat

Způsob provedení horního a bočního těsnění spolu se spodní těsnící lištou, která dokonale přilne k podlaze, zabezpečí kompletní těsnění po celém obvodu garážových vrat.

Vysoká životnost podlahového těsnění garážových vrat

Podlahové těsnění je jedna z nejnamáhanějších částí vrat – proto používáme ty nejkvalitnější komponenty renomovaných značek. Rozvětvený pryžový profil zajistí vysokou životnost a přílnavost.

Využití moderního způsobu spojování plechů

Garážová vrata Trido využívají moderní způsob spojování plechů bez nýtování či svařování. Spoje mezi sekcemi u garážových vrat jsou speciálně tvarované tak, aby při otvírání nemohla mezi nimi vzniknout mezera, do které by se mohly skřípnout při zavírání vrat prsty.

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme:

Leoš Kašpar Leoš Kašpar Leoš Kašpar Leoš Kašpar
tel.:775 624 469 tel.:775 624 469 tel.:775 624 469 tel.:775 624 469
kaspar@hotovedomy.cz kaspar@hotovedomy.cz kaspar@hotovedomy.cz kaspar@hotovedomy.cz

Stavební připravenost pro sekční garážová vrata TRIDO

Pro montáž sekčních vrat TRIDO je nutno, aby v garáži a na ostění okolo otvoru pro vrata byla hotová omítka.Je vhodné, aby byla hotová podlaha včetně dlažby nebo jiné povrchové úpravy, ale není to nezbytně nutné.

S – šířka otvoru

 • šířka otvoru pro tato vrata může být jakákoliv, vrata budou vyrobena na míru.

LO, PO – ostění

 • min 100 mm – při doporučeném přesahu vrat 30 mm na každé straně

V – výška otvoru

 • jakákoliv – vrata budou vyrobena na míru

N – nadpraží

 • optimální výška nadpraží je 420 až 500 mm – kování s jednoduchou dráhou, pružiny jsou nad vraty. Vrata s tímto kováním mají optimální průběh a v otevřeném stavu se vysunou asi 100 až 200 mm nad horní hranu otvoru.Je-li výška nadpraží 230 až 410 mm je použito kování s dvojitou dráhou, pružiny nad vraty. Při ručním ovládání může v otevřeném stavu spodní sekce zastínit otvor o několik cm. Je-li výška nadpraží 70 až 220 mm je použito kování s dvojitou dráhou, pružiny vzadu.Při ručním i motorovém ovládání může v otevřeném stavu spodní sekce zastínit otvor o několik cm. Minimální nadpraží – 70 mm bez pohonu, 110 mm s elektrickým pohonem.

Z – zásuvka 230V

 • umístěná na stropě v ose vrat ( kolmice ze středu vrat směrem do garáže ). Zásuvka je trvale pod napětím, není vypínána tlačítkem ! Vzdálenost od vrat :pro vrata do výšky 2300 mm, pro vrata do výšky 2800 mm, pro vrata nad výšku 2800 mm

T- vývod tlačítka

 • dvoužilový kabel vede od spínacího tlačítka ( na stěně ) a je ukončený vedle zásuvky 230V pro pohon. Tlačítko slouží k ovládání vrat, není-li k dispozici dálkový ovladač – pro provoz není nezbytně nutné, pouze zvyšuje komfort obsluhy. Pro tento účel je možno použít např. zvonkové tlačítko.Tlačítko je nejlépe umístit na stěně vedle vrat nebo vedle dveří spojujících garáž s domem.

Kabeláž tlačítka nesmí být propojena s elektroinstalací ! Elektroinstalace není součástí dodávky el. pohonu, ale po dohodě je možno zajistit.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍSTŘEŠKY NA AUTO
Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky Ocelové přístřešky
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS