Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Příslušenství pro garáže Regály do garáže

Regály do garáže

Pokud vlastníte garáž, určitě se Vám už někdy stalo, že jste potřebovali někam uložit gumy na auto, kolo, nářadí nebo jiné předměty, ale nebylo kde, protože nebyl k dispozici dostatek úložného prostoru. Tento problém, však můžete jednoduše vyřešit tím, že jej vytvoříte.

Kromě rozsáhlého úklidu, během něhož z garáže odstraníte zbytečnosti, čímž uvolníte místo pro uložení potřebnějších věcí, máte ještě druhou možnost. Tou je pořízení nových úložných ploch, jako jsou například regály do garáže, závěsné háky, police anebo skříně a podobně. Má-li garáž sloužit zároveň jako dílna, neobejdete se bez pracovního stolu na odkládání nářadí.

NABÍDKA GARÁŽÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ
Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto Přístřešky na auto

Nejčastěji jsou tyto úložné systémy kombinovány, takže je pak snadné nalézt v garáži místo opravdu pro cokoliv. Regály do garáže jsou k dostání v mnoha provedeních a rozměrech. Lze tak pořídit kovové regály do garáže, nebo i regály plastové, které jsou vhodnější pro uskladnění drobnějších věcí. Zato regály z kovu mají výrazně větší nosnost. Ta je běžně v rozmezí od 250–400 kg, ale i více.

VÝSTAVNÍ SLEVY – PŘEHLED GARÁŽÍ A PŘÍSTŘEŠKŮ KLIKNĚTE ZDE

K dostání jsou pak šroubované nebo bezšroubové regály do garáže s rovnými, či šikmými policemi anebo drátěnými koši a podobně. Nabídka je opravdu pestrá.

Regály do garáže různých značek, jsou k dostání u celé řady prodejců. Patří mezi ně i společnost Hotové domy s.r.o., která rovněž nabízí i další druhy garážového vybavení a doplňků. Zároveň poskytuje i služby v oblasti stavby samotné garáže. Na výběr je jak mezi zděno, tak plechovou garáží. – www.hotovedomy.cz

HLAVNÍ KATEGORIE NAŠICH ČINNOSTÍ A PRODUKTŮ

MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY MONTOVANÉ HALY

Pro více informací volete:

Leoš Kašpar Leoš Kašpar Leoš Kašpar
tel.:775 624 469 tel.:775 624 469 tel.:775 624 469
kaspar@hotovedomy.cz kaspar@hotovedomy.cz kaspar@hotovedomy.cz
NABÍDKA PŘÍSTŘEŠKŮ NA AUTO NEBO K RD
Pergoly Pergoly Pergoly Pergoly

Napište nám

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS