Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Plechové garáže Plechová garáž

Plechová garáž

Zahradní domky Siebau Zahradní domky Siebau Zahradní domky Siebau Zahradní domky Siebau

Přemýšlíte nad novým typem garáže a nevíte jaký zvolit materiál? My Vám poradíme, jsme odborníci, kteří vědí, co je v dnešní době žádané a zároveň vzhledné. Zkuste přemýšlet nad takovou pozinkovanou garáží. Pořídíte ji za nižší pořizovací náklady, je tedy cenově dostupná i pro rodiny s dětmi, které mnohdy šetří každou korunu. Bojíte se, že pozinkování neochrání Vaši garáž, tak jak má? Pojďte se přesvědčit na naše stránky, které obsahují bohaté informace o našich garážích, aj.

Plechové pozinkované garáže jsou výhodné nejen cenou, ale i rychlou montáží, rychlým řešením pro Vaše vozidlo, uskladnění stavebního materiálu, zahradnických věcí, aj. Povrchová úprava Vám zajistí, že garáž bude odolávat povětrnostním podmínkám a bude bytelným přístřeškem pro Vaše vozidlo i dekorativním doplňkem pro Vaši zahradu. Volte tradici, zkušenost a záruku až 10 let!

Navíc naprostým trendem je kvalitní zděná omítka, která udělá z plechové garáže vzhlednou krásnou garáž, která bude vypadat luxusně, ale za rozumné peníze. Dostupná v několika barevných provedeních, takže zaručeně si můžete vybrat, aby ladila i k Vašemu domu. Ke žlutému domku se budou hodit teplé barvy jako červená, oranžová, žlutá, aj. Sluníčko Vám barvy ještě prozáří a Vy budete spokojeni s Vaším dobrým výběrem. Montované plechové garáže uspokojí každého, neboť nízké pořizovací náklady a možnost omítky je naprosto dokonalým designovým doplňkem. Tyto garáže jsou navíc velmi prostorné a Vy si tak nemusíte lámat hlavu s umístěním přebytečných věcí z Vašeho bydlení. Udělejte si ve své nové garáži i dílnu, kterou jistě ocení všichni kutilové, kteří měli prozatím před pořízením nové garáže všechny věci zavřené nevkusně ve svém domě.

Plechová garáž a její montáž

Montáž plechové garáže trvá dle rozměrů v průměru okolo 4–8 hod. Dodáváme plechové garáže s omítkou, na výběr je omítka v 8 základních barvách. Plechová garáž s omítkou vypadá zvenku k nerozeznání od garáže zděné. Pokud máte obavy jak bude garáž vypadat, doporučujeme Vám garáže vidět na vlastní oči a udělat si jasnou představu o tom, jak plechové garáže s omítkou vypadají.

Plechová garáž a její životnost

Každá plechová garáž je opatřena speciální vrstvou hliníku a zinku. Díky tomu je zaručena maximální ochrana proti korozi. Garance od výrobce je v prodloužené délce 10 let!

Plechové garáže mají obrovskou výhodu v tom, že je do budoucna demontovatelné a přemístitelné. Plechové garáže se vyrábějí v různých velikostech. Plechovou garáž je možné doplnit o sekční nebo výklopná vrata, okno, dveře, regály a další příslušenství.

V rámci našich služeb Vám zajistíme u každé plechové garáži:

  • dodání včetně dopravy z Německa plechové garáže s omítkou Siebau dle Vašich představ
  • stavební připravenost pro montáž plechové garáže (zemní práce, základy…)
  • montáž plechové garáže u zákazníka
  • záruční a pozáruční servis (prodloužená záruka od výrobce 10 let!)
  • konzultační a poradenský servis
  • projektové a inženýrské služby
  • porovnání a ukázka různých výrobců v našem ukázkovém centru

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS