DOPORUČUJEME


Úvod » Nabídka » Garáže a přístřešky » Přístřešky na auto » Dřevěné přístřešky EASYCARPORT

Dřevěné přístřešky EASYCARPORT

Přístřešek jako takový má spoustu využití. Nabízíme přístřešky moderní, designové, pro Vaše auto, rodinný dům, aj. Hodí se ke každému interiéru, ale i exteriéru. Pro auta využijte naše nové, nápadité dřevěné přístřešky, tzv. carporty od firmy Carportwerk. Jsou moderní a každé auto v nich bude vypadat dobře. Schováte ho navíc před nepříznivým počasím. Oproti klasické garáži je tento druh zastřešení ideálním řešením všude tam, kde chcete využít luxusního elegantního prvku, který Vám bude každý tiše závidět. Přečtěte si i o dalších výhodách dřevěného přístřešku pro auto.

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY PRODUKTŮ A SLUŽEB

Ukázkové centrum 3D prohlídky Foto z realizací Kompletní nabídka

Nejoblíbenější jsou nyní přístřešky dřevěné, které jsou velmi atraktivní svým designem a zajímavým řešením. V dostání i hliníkové a ocelové. Vyměňte své staré sídlo pro auto za nové, které je nápadité a přitom moderní, luxusní a hodně vyhledávané. Garážové stání je tedy vyřešeno a Vy máte auto plně pod kontrolou. Máte ho před očima a víte, že se mu dostává toho nejlepšího, co může být. Přístřešek můžete použít i jako pergolu, kterou jistě ocení i Vaše přátelé. Pozvěte je, pobavte se a přitom jim povězte o našich službách, které jsou komplexní a kvalitní. Třeba jim pomůžete vyřešit i jejich problém jestli nemají garážové stání, pergolu, aj.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PŘÍSTŘEŠKY NA AUTO
MODERNÍ PŘÍSTŘEŠEK DŘEVĚNÝ PŘÍSTŘEŠEK OCELOVÝ PŘÍSTŘEŠEK

Přístřešky vyrábíme i nad dveře, využijete jich, pokud chcete Vaše dveře ochránit před nepříznivým vlivem počasí a zároveň udělat Váš domov krásným již při vstupu. Jednoduchá montáž a dobrá cena je za tuto nabídku opravdu lákavá. Nabízíme hliníkové, bílé, bronzové, aj. Chcete i Vy mít pěkný vchod do Vašeho domu a zároveň připoutat zraky ostatních sousedů? Volte náš přístřešek ke vchodu a zajistíte si tím svou originalitu. Navštivte naše stránky a dozvíte se více, jsme skuteční profesionálové ve svém oboru. Naše služby jsou špičkové a na přání jsme schopni vyrobit vše na míru. Komplexní nabídka služeb naší společnosti www.hotovedomy.cz .

NABÍDKA HLINÍKOVÝCH PŘÍSTŘEŠKŮ SKIATSU
SKIATSU KRBS série SKIATSU KRB série SKIATSU KD série
SKIATSU KC série SKIATSU My Lish série SKIATSU KCR mini série

Ať už volně stojící nebo jako přístavba ke zdi – přístřešek s plochou střechou je klasika mezi přístřešky.Díky jednoduchému konstrukčnímu principu se těší tato varianta stavby, jako sestava pro vlastní montáž, velké popularitě. Navíc přístřešek s plochou střechou zapadá harmonicky a nenápadně do téměř jakéhokoli prostředí.Samoz­řejmě zde může nastat provedení jako jedno-,dvoumístný nebo řadový přístřešek. Vlastní rozměry jsou také snadno proveditelné. Více informací o přístřešku na auto naleznete na stránkách www.carporte.cz

AKČNÍ NABÍDKA DŘEVĚNÝCH PŘÍSTŘEŠKŮ KE STAŽENÍ ZDE

 • Nejlepší německá kvalita přístřešků na auto

Dřevěné provedení: 12×12 cm masivní sloupky a čelenky ze smrkového klíženého dřeva (vysušené, ohoblované, zkosené); 8×22 cm masivní střešní atika jako třístranný rám (smrkové stavební dřevo); 18 cm vysoké, masivní krokve ze smrkového stavebního dřeva (125 kg/m2 sněhová zátěž).

 • Velmi kvalitní německé provedení přístřešků na auto

Střešní atika se třemi stranami s designovým okrajem, který chrání střechu před vlivy počasí; dvě boční strany a přední strana s masivním dřevěným okrajem 8 cm x 22 cm.

 • Ocelová střecha jako standard u každého přístřešku na auto

Střešní krytina s ocelovou trapézou včetně ochranného laku a prostředku k upevnění.

 • Snadné a rychlé dodání přístřešků na auto

Zboží Vám dodáme až do domu ve velmi krátkých termínech. V případě zájmu provedeme i odbornou montáž, přípravu základů a úpravy povrchů (pokládka zámkové dlažby).

 • Kompletní příslušenství u přístřešku na auto

Návod na montáž pro Vaši EasyCarport sadu (montáž svépomocí, bez nátěru); statické výpočty, 3D výkresy a plány základů; pozinkované šrouby a spojovací materiál pro dřevěnou konstrukci.

prezentace produktů německého výrobce CARPORTWERK ZDE- www.carporte.cz

Podmínky dodání přístřešků na auto řady easycarport v ČR

 • Krátká dodací lhůta
 • Jednoduchá sestava pro každého
 • Montáž včetně bodových základů
 • Objednávka jen v internetovém obchodě , faxem , e-mailem nebo telefonicky
 • Bez poradenství na místě
 • Bezplatné doručení
 • Včetně statiky a nákresu
 • Mezinárodní podpora

Kontakty:

manažer prodeje ČR Čechy Morava Morava
Bc. Petra Zelená David Bohdanecký Monika Homolova Ing. Leoš Kašpar
tel.: 608 112 552 tel.: 773 834 112 tel.:728 134 151 tel.:775 624 469
zelena@hotove­domy.cz bohdanecky@ho­tovedomy.cz homolova@hoto­vedomy.cz kaspar@hotove­domy.cz

Přípravné a dokončovací práce: pokládka dlažby www.Dlazba-Ploty.cz

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru