Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  PR články Mobilní domy REKERS – levné a rychlé bydlení

Mobilní domy REKERS – levné a rychlé bydlení

 17. 12. 2013, 17:22

Dům za méně než milion korun? V dnešní době, že to nejde? Omyl. Jde, opravdu. Navíc rychle a ani se u toho nenadřete…

Mobilní domy a úspory

Mobilní dům z betonových modulů vám postavíme už za pár dní a hned se můžete nastěhovat do nového. Mobilní domy jsou zpravidla nízkoenergetické, tedy včetně tepelné izolace. Ušetří vám tak i více než 50% nákladů na energie. Které představují tisíce až desítky tisíc korun ročně. Mobilní domy sloužící především k rekreačním účelům, se mohou obejít i bez zateplení, s tím souvisejí další úspory…

Cena betonových modulů se pohybuje od 100 000 Kč výše. Nepopulárnější a nejlevnější je buňka o rozměrech 3×6m. Seskupením několika takovýchto samostatných modulů tak může vzniknout celistvá mobilní stavba s užitnou plochou např. 100 m2 už cca., za 600 000 Kč. Zlomek nákladů na výstavbu zděného domu. Hotový dům či jakoukoliv jinou stavbu, je zároveň možné kdykoliv rozšířit o další modul, a tím snadno a levně rozšířit jeho užitnou plochu třeba o další místnost.

Mobilní domy a stavba

Mobilní domy je možné kdykoliv přesunout z jednoho místa na druhé. Stavba se zpravidla obejde bez základové desky. Osazení se provádí na připravené základové pásy.

Mobilní domy a přizpůsobitelnost

Na výběr je z celé řady rozměrových variant modulů, provedení střechy, příslušenství a barevných odstínů venkovní stříkané omítky, díky které vypadá dům úplně jako zděný. Získejte váš vlastní rodinný dům bez velkých investic, levně a rychle. S betonovými moduly je to hračka.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS