Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Základová deska Základová deska cena

Základová deska cena

Nejdůležitější částí každé stavby je základová deska. Cena realizace základů a samotné desky, se pak odvíjí od řady faktorů, jako jsou rozměry základové desky, ale i její umístění. Má-li se nacházet na rovné ploše, je spotřeba materiálu nižší. Ale v případě, že je plocha sešikmená, je potřeba desku adekvátně dorovnat, což zvyšuje nejen spotřebu materiálu, ale také náklady na práci. Zároveň však cenu ovlivňuje i to, jestli se pustíte do její stavby svépomocí, anebo tuto práci svěříte do rukou zkušených profesionálů.

Stavbou základové desky svépomocí, se dají uspořit nemalé peníze, ale pokud s ní nemáte žádné zkušenosti, může se to podepsat na celkové funkčnosti a odolnosti desky. Pouze ověřená stavební firma s mnoha referencemi Vám zaručí, že ve výsledku vznikne prvotřídní základová deska. Cena je samozřejmě vyšší, ale ušetříte si spoustu času, energie a problémů, které stavba svépomocí obnáší. Mezi špičku v oblasti základových desek patří například společnost Hotové domy s.r.o. www.hotovedomy.cz , která rovněž nabízí celou řadu dalších služeb a produktů.

ZAKLÁDÁNÍ STAVEB
Cena základová desky Cena základová desky Cena základová desky Cena základová desky

Základová deska – postup:

Před finálním vylitím desky, je nejdříve potřeba vytvořit základy. Vše začíná příchodem geodeta, jehož úkolem je vyměření tzv. nulového bodu, tedy výšky budoucí podlahy. Minimálně patnáct centimetrů pod úrovní tohoto bodu, se poté důkladně srovná terén. Následuje vyhloubení základových spár, které jsou vysypány štěrkem a zality betonovou směsí. Poté přichází na řadu umístění ztraceného bednění. To je zalito betonem, který je zapotřebí zhutnit a srovnat do patřičné roviny. Samotná realizace základové desky spočívá ve vylití prostoru mezi obvodem stavby betonem, na nějž, se aplikuje výztuž. Nakonec je celá plocha desky ještě pečlivě vyhlazena tak, aby bylo ve všech místech dosaženo jednotné výšky.

SHLÉDNĚTE UKÁZKU NAŠICH REALIZACÍ KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK

Zámková dlažba Zámková dlažba Zámková dlažba Zámková dlažba

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS