Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Montované haly Montované haly ceník

Montované haly ceník

Popis a výhody ocelové montované haly

Montované haly se dají využít zejména na pracovní účely. Jistě tyto haly uvítají pracovníci na stavbách, když pracují celý den venku, potřebují třeba právě takovou halu. Montované haly jsou nejjednodušším řešením pro všechny druhy staveb. Slouží jak pro účely krátkodobých záležitostí, tak i dlouhodobějších účelů. Slouží zejména pro úschovu materiálu na stavbách, pro různé systémy, aj. Patříte i Vy mezi stavaře, firmy, které nemají čas na to stavět si zděné haly, využijte našich montovaných hal. Haly jsou dodávány v různých provedeních a Vy si tak můžete zvolit tu pravou variantu pro Vás.

Cena takových hal, které jsou montované, nejsou zděné, jejich nejčastějším materiálem je plech, který odolává povětrnostním podmínkám a jiným nepřízním počasí. Dále záleží na požadovaném rozměru, jestli potřebujete halu malou či velkou nebo dokonce dvojhaly, aj. Našly uplatnění zejména v průmyslovém a řemeslnickém oboru. Potřebujete na stavbách schovat automobily, jiný materiál, aj. Naše montované haly Vám zajistí úschovu všeho, co je potřeba na stavbě ukrýt, ale mohou zde být jednotlivé systémy pomocí nichž Vám funguje na stavbě spoustu jiných věcí, jak technických, tak organizačních.

Chcete pokrýt všechny potřeby této stavby, aj.? Volte naše montované haly, které jsou prostorné, volitelné v různých rozměrech, nástavbové, dvojhaly, aj. Potřebujete do těchto prostorů systém regálových polic, není problém. Vjezd pro vozidla u montované haly mohou být vyřešeny "sekčními vraty, které jsou kvalitní a s bezpečnostním zámkem Vám zajistí i ochranu před krádeží a možnými lupiči, kteří by mohli Váš materiál odcizit. Všechny haly se rychle demontují, a proto mohou sloužit i pro rychlé stavební účely. Cena se pohybuje od výše uvedeného a dalších parametrů (izolovaná, neizolovaná, elektrický pohon, okapový systém, doprava, montáž, aj.). Pohybuje se v řádech stovek tisíců, ale věřte, že celé halové systémy pro Vás budou výhodnějším řešením než ztráty automobilů a jiného materiálu ze stavby.

Kvalitní a přitom jedny z nejlevnějších hal nabízí značka Siebau, které je vyhledávaná u nás v ČR, ale i v jiných zemích. Německá značka, která je zárukou špičkové kvality.

Zajímáte se o montované haly? Prohlédněte si ceník a kontaktujte nás s objednávkou či dotazy

Montované haly – výhody

Systém montovaných hal je velmi flexibilní, nabízí tedy možnost přizpůsobení podle představ investora. Největší předností je pak bezesporu rychlost výstavby a několikanásobně nižší pořizovací náklady než u zděné varianty. Takto postavenou halu lze navíc stejně rychle kdykoliv demontovat a případně přemístit tam, kde je jí momentálně více potřeba. Může tedy stejně dobře sloužit k dlouhodobým, ale i krátkodobým účelům.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2019 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS