Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Aktuality Jediná společnost ČR zajišťující prodej betonových i plechových garáží

Jediná společnost ČR zajišťující prodej betonových i plechových garáží

 02. 07. 2011, 09:27

Garáž pro dva automobily

Stali jsme se jedinou společností v ČR zajišťují komplexní řešení v oblasti dodávky garážových řešení. Společnost se stala autorizovaným zastoupením německé společnosti SIEBAU RAUCHSYSTEME se sídlem v Kreutzalu – renomovaného výrobce plechových garáží.

Prodej německých betonových garáží REKERS – výhradní zastoupení pro ČR

shlédněte nabídku kliknutím na následující odkaz Betonové garáže REKERS

  • jeden z výrobních závodů REKERS

Společnost REKERS se sídlem v německém Spellu je přední evropský výrobce betonových prefabrikovaných garáží. Se svojí produkcí několika tisíc ks ročně patří mezi lídry v této oblasti. Společnost se kromě svojí specializace na garážová řešení zabývá také výrobou mostních pilířů, komponentů pro velké stavby jako jsou stadióny, dálnice a další velké projekty.

Prodej německých plechových garáží SIEBAU RAUCHSYSTEME – zastoupení pro ČR

shlédněte nabídku kliknutím na následující odkaz Plechové garáže SIEBAU

  • závod a sídlo společnosti v Kreuztalu, Süd-Westfalen

Společnost Siebau Raumsysteme GmbH & Co. KG se sídlem v německém Kreuztalu v Süd-Westfalen patří mezi renomované evropské výrobce montovaných ocelových staveb: garáží, garážových stání, zahradních domků, halových systémů a také širokého sortimentu v oblasti skladovací a speciální skladovací techniky. Již více než půl století zkušeností, vývoje, modernizace a podnikání v této oblasti řadí výrobky Siebau mezi špičkové evropské produkty se známkou vysoké kvality, odborného zpracování a certifikované výroby.

  • stavbu garáže dle projektu na klíč

Stali jsme se tak jedinou společností zajišťující skutečně komplexní garážová řešení. Od ostatních se líčíme rozsahem poskytovaných služeb: od dodání projektové dokumentace ke stavebnímu řízení až po montáž, osazení a stavbu garáží na klíč.

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS