Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Aktuality Nové webové portály

Nové webové portály

 22. 05. 2014, 06:27

foto

Na nichž najdete fotogalerie, videa a především informace o konkrétním druhu sortimentu společnosti Hotovedomy s.r.o., včetně ceníků, ukázkových kalkulací a přehledu nejžádanějších produktů. A kde se na nás rovněž můžete obracet s dotazy.

Na www.hotove-pristresky.cz a www.hotove-pergoly.cz najdete nejširší nabídku pergol a přístřešků světových výrobců v ČR za výhodné ceny.

A v případě, že chcete místo terasy nebo auta zastřešit vchod do svého domu, restaurace či firmy, navštivte hotove-vchodovestrisky.cz a prohlédněte si nabídku levných, designových, malých i velkých vchodových stříšek.

Uvažujete nad koupí nového zahradního altánu, kde si budete konečně moeci posedět s přáteli a relaxovat? Z nabídky dřevěných a kovových altánů na www.hotove-altany.cz si určitě vyberete.

Potřebujete zpevnit svah na zahradě, poskytnout oporu domu, garáži anebo jakékoliv jiné stavbě? Předělit prostor? Jistě se vám budou hodit betonové opěrné zdi – www.hotove-opernezdi.cz

Jestliže topíte dřevem, nebo s tím teprve plánujete začít, určitě chcete, aby bylo vytápění maximálně efektivní a levné. Toho vám pomohou dosáhnout přístřešky na dřevo. Jak? Jaké máte možnosti a kolik dřevníky stojí? To zjistíte na www.hotove-drevniky.cz .

Přehled našich projektů v ČR

Stránky výrobců

Rozcestníky a informační portály

Stavební činnosti

Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2024 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS