Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Rekonstrukce  Rekonstrukce panelových domů Revitalizace panelových domů

Revitalizace panelových domů

Téměř všichni majitelé bytových domů, se potýkají s horšícím se stavem budovy a snahou, co nejvíce snížit stále rostoucí náklady na provoz a údržbu. Jediným dlouhodobě efektivním řešením těchto problémů, je bezesporu revitalizace panelových domů. Nejen, že snižuje náklady na energie o 30% až 60%, což měsíčně dělá i desítky tisíc korun, ale zároveň zvyšuje komfort bydlení vlastníků či pronajímatelů bytů. Po provedení celkové revitalizace, také okamžitě dochází ke zvýšení tržní hodnoty objektu až o nezanedbatelných 50%. Finanční prostředky vložené do revitalizace panelových domů, se navíc začínají vracet téměř okamžitě od jejího dokončení. A s rostoucími cenami energií se doba návratnosti investice neustále zrychluje.

Samotná revitalizace pak zahrnuje úpravy jako je výměna oken a dveří, oprava balkónu a lodžií, zateplení fasády domu, oprava a zateplení střechy a rozvodů vody. Rovněž, případnou rekonstrukci výtahu, je-li k dispozici. Před zahájením prací je však potřeba získat posudek stavu budovy a vypracovat komplexní projekt celé revitalizace. Tímto, lze předejít nečekaným a nepříjemným komplikacím v průběhu realizace. Také je důležité dbát na přesné dodržování jednotlivých pracovních a stavebních postupů a použití správného materiálu.

Rekonstrukce domů a bytů Rekonstrukce Rekonstrukce koupelny Rekonstrukce bytového jádra

Většina vlastníků panelových domů nedisponuje celou částkou potřebnou na provedení revitalizace. Proto řada firem nabízí pomoc při zajištění úvěrů či státních a evropských dotací pro její realizaci. Obzvláště získání dotace je z hlediska úspor celkových vynaložených prostředků vítanou pomocí, která výrazně urychlí vrácení investice. Revitalizace panelových domů je značně náročnou činností, vyžadující profesionálně odvedenou práci. Při výběru vhodné společnosti pro její realizaci proto postupujte s rozvahou, nehleďte pouze na cenu, ale především na kvalitní reference, zkušenosti a historii. Mezi firmy nabízející nejen revitalizace panelových domů, ale celou řadu dalších služeb patří i Hotové domy s.r.o.

Pro stavební zakázky volejte:

David Kvasnička Ing. Leoš Kašpar Miroslav Zelený
313 035 110 775 624 469 773 834 112
kvasnicka@hoto­vedomy.cz kaspar@hotove­domy.cz zeleny@hotove­domy.cz

FOTOGRAFIE NAŠICH REALIZACÍ

Garáže a přístřešky Zakládání staveb Rodinné domy Zámková dlažba

WWW.HOTOVE-GARAZE.CZ – NEJŠIRŠÍ NABÍDKA GARÁŽÍ V ČR


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2019 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS