DOPORUČUJEME


Zastřešení terasy

Především během letních měsíců, je zastřešení terasy jediným efektivním způsobem, jak vytvořit příjemné a stinné místo, kde můžeme i během těch největších teplot nerušeně trávit čas odpočinkem, čtením novin, pitím kávy nebo konverzací s rodinou a přáteli.

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY PRODUKTŮ A SLUŽEB

Ukázkové centrum 3D prohlídky Foto z realizací Kompletní nabídka

Co se materiálu týče, v oblibě je jak dřevěné, tak hliníkové zastřešení terasy. Především hliník si v posledních letech získává stále více příznivců. Ve srovnání se dřevem, jsou totiž jeho nároky na údržbu téměř nulové. Vyniká také variabilitou rozměrů, které lze přizpůsobit na míru Vašim požadavkům, ale i rozmanitostí barevných odstínů a imitací přírodních materiálů jako např. dřevo.

NAŠE NABÍDKA PERGOL A ZASTŘEŠENÍ
Pergoly Palram Pergoly Alu Přístřešek nad dveře Zimní zahrady

Zastřešení v hliníkovém provedení je rovněž odolnější vůči poškození, přírodním vlivům, což má za následek delší dobu životnosti, než v případě ostatních materiálu, takže Vám může sloužit řádově i desítky let. Podle toho, jakému materiálu dáte přednost, se pak odvíjí i výsledná cena zastřešení terasy. Běžně lze pořídit zastřešení za částku v rozmezí 25 – 60 tisíc korun.

Při výběru uděláte nejlépe, dáte-li před cenou přednost kvalitě, a také prodejci, který Vám umožní prohlédnutí nabízených produktů ve svém ukázkovém centru. Jedině tak budete mít naprostou jistotu, že opravdu dostanete to, co vidíte a požadujete. Jednou z mála takovýchto společností, jsou například Hotové domy s.r.o., v jejíž nabídce rovněž naleznete celou řadu dalších produktů a služeb – www.hotovedomy.cz

Zastřešení verandy je rychlý a levný způsob, jak u Vašeho domu získat ideální místo pro relaxaci a odpočinek nebo i pro posezení s přáteli.

Hliníkové zastřešení verandy provedeme přesně na míru podle Vašich představ – Vaším úkolem je pouze si vybrat, jaký typ zastřešení se Vám nejvíce líbí.

  • hliníkové zastřešení verandy v bílé barvě
  • hliníkové zastřešení verandy v antracitové barvě
  • zastřešení verandy – dekor dřeva
  • zastřešení verandy – bronz
  • zastřešení terasy – montáž svépomocí
  • zastřešení terasy – montáž svépomocí

Další služby

Kromě zimních zahrad jsme Vám schopni dodat i další služby spojené s výstavbou domů nebo bytů – položení základové desky, pokládku dlažby, montáž plotů, dodání a montáž prefabrikované garáže na klíč, pergolu nebo montáž oken a dveří PKS Mont.

Postavte si svůj vysněný dům se servisem firmy Hotové domy .

Víte, proč nám zákazníci dávají přednost ?

Přípravné a dokončovací práce – pokládka dlažby www.Dlazba-Ploty.cz

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

PŘÍSTŘEŠKY NA AUTO
Moderní přístřešky Dřevěné přístřešky Designové přístřešky Ocelové přístřešky
NAŠE NABÍDKA ZÁMKOVÉ DLAŽBY
Pokládka zámkové dlažby Stavba plotů Postup pokládky zámkové dlažby Ceník zámkové dlažby

Doporučujeme navštívit nejnavštěvovanější portál:


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru