Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zateplování Zelená úsporám - Dotace zateplení

Zelená úsporám a dotace zateplení

Firma Hotovedomy s.r.o. reaguje na stále populárnější dotační program pro zateplování rodinných a bytových domů, který řídí a spravuje MŽP pod názvem nová Zelená úsporám. Dotační program Zelená úsporám nabízí dotační podporu projektové přípravě konkrétní stavební aktivitě v rámci zateplení a snižování energetické náročnosti u rodinných domů a bytových domů pro jakéhokoliv žadatele z České republiky.

Firma Hotovedomy s.r.o. nabízí pro příjemce dotačního programu Zelená úsporám možnost vhodného a citlivého zakomponování různých garážových řešení pro garážování Vašich automobilů v rámci komplexní stavebnězateplovací akce na Vašem objektu. Desítky vlastníků rodinných domů nebo zástupců družstev bytových domů nás různými kanály kontaktují s dotazy, zda-li lze zahrnout zateplení stávající garáže či pořízení nové garáže při rodinném domu nebo řadových garáží či podzemních garáží u bytových domů do čerpání prostředků do přiznané dotace Zelená úsporám.

Jak uvádí zástupce firmy Hotovedomy s.r.o., pan Miroslav Zelený, pořízení tzv. montované garáže na klíč může být na základě komunikace s projektantem Vaší žádosti o dotaci zahrnuto do předkládaného projektu a to za podmínky, že montovaná garáž jakéhokoliv typu a rozměrů bude pokud možno spojena s rodinným nebo bytovým domem a bude na ní implementováno vhodné a stejné zateplování, které bude používáno taktéž na zateplování domu.

Pro více informací, jak zahrnout zamýšlenou garáž pro jedno nebo více Vašich automobilů do projektu zateplování z dotačního programu Zelená úsporám neváhejte kontaktovat pracovníky z vedení naší firmy – viz kontakty níže:

Pro více informací kontaktujte

Miroslav Zelený Miroslav Zelený Miroslav Zelený
604 698 697 604 698 697 604 698 697

Nejširší nabídka garáží a přístřešků www.Hotove-Garaze.cz Přípravné a dokončovací práce: pokládka dlažby www.Dlazba-Ploty.cz

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2020 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS