Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zateplování Zateplování rodinných domů

Zateplování rodinných domů

Zateplení rodinných domů je dnes již prakticky jediným způsobem, jak se vypořádat se stále se zvyšujícími cenami tepelné energie. A jeho význam do budoucna ještě poroste. Kvalitně provedená tepelná izolace, totiž dokáže v závislosti na jejím rozsahu ušetřit 60–90% stávajících nákladů na vytápění domu. Měsíční úspora se tak pohybuje v řádu stovek, ale i několik tisíc korun. Což je jistě dostatečným důvodem k instalaci zateplení.

Z domu bez tepelné izolace teplo uniká skrze tepelné mosty, které se nacházejí prakticky všude. Po zateplení, se však jejich počet rapidně sníží. U naprosté většiny nových staveb, se tedy zavádí komplexní řešení tepelné izolace. V případě starších domů lze provést izolaci buďto postupně, nebo rovněž komplexně. Zde záleží převážně na vašich časových a finančních možnostech. Částečná" izolace":http://www.hotovedomy.cz/…ace/izolace/ samozřejmě nedosahuje takových výsledků jako celková, ale úspory jsou přesto patrné.

Začít lze výměnou starých oken za moderní a lépe těsnící plastová okna, nebo provést izolaci obvodových zdí, kterými uniká značné množství tepla ven zevnitř stavby. Až za třetinu tepelných ztrát, je zodpovědná střecha. Její izolaci, se tedy oplatí věnovat pozornost. | Zateplení RD .<> | Zateplení budov .<> | Zateplení objektů .<> | Zateplení střechy .<> |

zateplení rodinných domů se nejčastěji používá levnější minerální vata, která je levnější, ale její aplikace vyžaduje více času. Dále pak lze použít například stříkanou izolační pěnu, která je finančně nákladnější, ale disponuje lepšími izolačními vlastnostmi. Její instalace je také podstatně rychlejší a lze ji aplikovat i na těžko dostupná místa, kde by se minerální vata nedostala a podobně.

NAŠE REALIZACE

Zámková dlažba Zámková dlažba Zámková dlažba Zámková dlažba

Rozhodnete-li se pro izolaci svého domu, svěřte tuto práci raději do rukou zkušených odborníků, kteří díky dlouholetým zkušenostem se zateplováním docílí vyšší efektivnosti izolace. Patří mezi ně i společnost Hotové domy s.r.o., která kromě zateplení rodinných domů nabízí celou řadu dalších profesionálních služeb.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2019 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS