Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zateplování Zateplování objektů

Zateplování objektů

Firma Hotovedomy s.r.o. se aktivně pohybuje v oblasti komplexního zateplování objektů veřejných a soukromých staveb ve větším rozsahu, metráže a plochy než jsou běžné rodinné domy. Máme zkušenosti s účastí a realizací zateplování objektů ve výběrových řízeních různých firem v celé ČR. V případě Vašeho zájmu o zateplení Vašeho objektu nebo více objektů ve Vašem areálu si od nás vyžádejte projekt, cenovou kalkulaci, reference ze zateplování objektů nebo i osobní návštěvu našich specializovaných techniků pro zateplování velkých a průmyslových objektů. Naši kolegové technici zmapují objekty poptávané k zateplení, zanalyzují Vaše představy a investiční možnosti a v úzké spolupráci s kontaktní osobou z vaší firmy nebo organizace vypracují vhodné řešení pro zateplení objektu, u kterého plánujete tuto ekonomicky a ekologicky zajímavou investici.

Mezi naše zkušenosti v oblasti zateplování velkých objektů patří zateplení garáží, skladovacích a výrobních hal, menších průmyslových a logistických areálů a výrobních objektů a areálů. Nabízíme řešení pro zateplení Vašich objektů vnitřních a vnějších prostor, obvodových plášťů a stěn. K zateplování komerčních objektů větších budov a areálů se nejvíce hodí technologie jako je materiál Isover a jemu podobné. Při projektové analýze zateplení konkrétního objektu zkoumáme stávající stav úniku energií z Vašeho objektu, řešíme tepelné mosty a dokážeme zateplení objektu provázat s návrhem a realizací přístupových cest a vstupů okolo objektů tak, aby zateplení objektu představovalo komplexní a efektivní revitalizaci budov, hal a areálů respektující požadavky na úsporu energií, modernizaci objektů nebo napojení na Vaše stávající či zamýšlené inovování vytápěcích systémů a technologií v objektech, kterých se zateplování týká.

Pokud plánujete komplexní zateplování více objektů, nabízíme vám i naší specializaci v dodávkách a montážích montovaných garáží na klíč, které umíme zateplit jako samostatný objekt nebo jako garáž, která je pevnou součástí vašich stávajících objektů. Můžete se obrátit na naše specialisty na garážová řešení a to např. na stránkách www.hotove-garaze.cz .


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2019 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS