Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zateplování Zateplování fasád a úspora energie

Zateplování fasád a úspora energie

Firma Hotovedomy s.r.o. se několik let specializuje na komplexní servis a služby v oblasti zateplování fasád. Zateplování fasád zdaleka není pouhou populární a moderní stavební technologií, do které plynou státní a evropské dotace. U zateplování fasád se jedná především o efektivní finanční investici.

Investování do zateplování fasád představuje zejména tyto výhody a hodnoty:

  • dosah užitné doby v řádech několika desítek let
  • výrazná úspora nákladů za energie
  • osvědčený a účinný boj s vlhkostí a plísní
  • viditelné zlepšení designu veřejných staveb, rodinných domů a dalších drobných objektů

Naše firma při zateplování fasád používá několik různých technologií. Koncovým klientům nabízíme zateplení fasády pomocí vysoce jakostních izolačních materiálů (Isover), které mají velmi vysoký zateplovací efekt. Další technologií při zateplování fasád rodinných domů a obytných bytových domů používáme cenově standardní zateplovací materiál – fasádní polystyren. Nebo zájemcům o zateplení fasád nabízíme moderní stříkané zateplovací systémy a materiály. Každý z těchto systémů má své přednosti, ať jde o kvalitu nebo pořizovací cenu. V oblasti zateplování fasád platí zlaté pravidlo úměry, že čím silnější vrstva zateplení, počítána v centimetrech, tím lze dosáhnout vyšších efektů zateplení a snížení nákladů na energie.

ZATEPLOVÁNÍ NABÍDKA SLUŽEB – VYBERTE SI NÍŽE

Zateplení střechy Zateplení střechy Zateplení střechy Zateplení střechy

Zároveň nabízíme v rámci zateplování domů a objektů i efektivní řešení na klíč v podobě zateplených montovaných garáží pro jedno nebo více automobilů. Toto řešení má význam v oblasti úspory energií v případě, že plánujete pořízení montované garáže, která bude přímo propojena s Vaším domem, u kterého plánujete zateplování fasády. Firma Hotovedomy s.r.o. je jedničkou na trhu v České republice, na Slovensku, v Maďarsku atd. v systému montovaných garáží na klíč, které umíme vhodnou technologií zateplit, aby majitelé zateplených domů mohli užívat svou garáž i v zimním období a jiných nepříjemných klimatických podmínkách a nemuseli řešit starosti s promrznutím stěn garáží či zamrznutím skel automobilů.

Firma Hotovedomy s.r.o. standardně garantuje kvalitu své práce, nabízíme záruční doby na stavební práce, na vyžádání můžeme dodat reference spokojených zákazníků, připravíme nezávazný projekt a rozpočet pro zateplení fasád a poskytneme bezplatné poradenství pro efektivní zateplování fasád domů. Naším běžným standardem je i to, že si klient po zateplení fasády může definovat jakoukoliv barvu nástřiku fasády v kombinaci s dalšími obkladovými a designovými styly a materiály.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2019 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS