Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce Zateplování

Zateplování

Vzhledem ke stále rostoucím cenám tepelné energie, se každý snaží za vytápění ušetřit kde se dá. Nejefektivnějším způsobem, je však provést kompletní zateplení domu. Při užití odpovídajícího typu materiálu, dodržování norem a kvalitně odvedené práci, lze za vytápění ušetřit od 40% do 90% stávajících nákladů. V závislosti na rozsahu zateplení a typu stavby. Z hlediska dlouhodobých úspor, se tak jedná o důležitý krok při výstavbě nového či renovace staršího domu.

ZATEPLOVÁNÍ NABÍDKA SLUŽEB – VYBERTE SI NÍŽE

Zateplení střechy Zateplení střechy Zateplení střechy Zateplení střechy

Zateplení lze provádět jak po částech, tak komplexně. Některé etapy zateplení jako např.výměnu oken, je při jisté míře zručnosti provést svépomocí. Ideálním řešením, které v případě komplexního zateplení platí minimálně dvojnásob je svěření realizace zateplení domu do rukou zkušených odborníků. Patří mezi ně například společnost Hotovédomy s.r.o. – www.hotovedomy.cz.

Je zřejmé, že při postupném respektive částečném zateplení, je míra úspor znatelně nižší. Před samotným započetím zateplování by měl být zpracován projekt, maximálně snížena vlhkost domu a vybrán nejvhodnější izolační materiál pro danou stavbu včetně odpovídající tloušťky, kterou české normy stanovují na minimálních 15 cm, ale obecně, se toto minimum považuje za nedostačující a doporučuje se zateplení o tloušťce 25–30 cm. Cena vzroste pouze o několik procent a efektivita zateplení se zvýší tzn. dojde k větším úsporám.

UKÁZKA NAŠICH REALIZACÍ – KLIKNĚTE NA OBRÁZEK

Zámková dlažba Zámková dlažba Zámková dlažba Zámková dlažba

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2020 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS