Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Garáže a přístřešky  Přístřešky na auto  Moderní přístřešky na auto Zastřešení

Zastřešení

Zastřešení pro bezpečné a moderní parkování

Vedle klasických garáží, jsou pro parkování auta používány i přístřešky, které získávají stále více na popularitě. Za což vděčí především širším možnostem využití a nižším pořizovacím nákladům. Kromě stání pro auto, může také skvěle zastoupit chybějící pergolu.

Cena zastřešení v kvalitním standardním provedení, pak začíná už na částce okolo 30 000 Kč. Lze samozřejmě pořídit i levnější typy, zde však většinou platí, že je výhodnější cena vykoupena nedostatečnou kvalitou. A nutností častější údržby a s tím spojených dodatečných výdajů.

Pro náročnější jsou pak k dostání i luxusní verze vynikající především neotřelým a stylovým designem, který dokáže z jinak obyčejného** zastřešení pro auto** udělat hotový klenot. Jedná se o tzv. carporty. Jsou vyráběny ze dřeva a jejich pořizovací cena nezřídka výrazně překračuje i 100 000 Kč.

Právě dřevo je u přístřešků nejoblíbenějším a nejčastěji používaným materiálem, ale lze jej pořídit i v ocelovém a hliníkovém provedení. Stání může být uzpůsobeno jak pro jeden, tak dva automobily. Možnosti jsou opravdu velké.

Při výběru vhodného garážového stání, tak záleží pouze na Vašich potřebách, přáních a finančních možností. Raději však dejte před cenou přednost kvalitě a osvědčené značce. Vyplatí se to. Nejen kvůli téměř nulovým nárokům na údržbu, ale i delší životnosti přístřešku.

Kompletní nabídka zastřešení pro automobily

Moderní vzhled

  • Přístřešky na auto mají originální design ladící s každou architekturou a okolním prostředím. Zároveň se jedná o vhodnou náhradu za chybějící pergolu…

Nulová údržba a dlouhá životnost

  • Hliníkové a ocelové přístřešky na auto jsou navíc téměř 100% bezúdržbové a mají i více než čtvrt století dlouhou životnost. Nemusíte tedy ztrácet čas ani investovat peníze do údržby, přitom máte jistotu, že poskytnou automobilu ochranu na dlouhá léta. A uchovají si dlouhotrvající atraktivní vzhled.

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2019 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS