Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zateplování Tepelná izolace

Tepelná izolace

Chcete-li snížit náklady na vytápění, tak je kvalitní tepelná izolace Vašeho domu, nejen jediným efektivním řešením, ale skoro i povinností. Nejenže zvýší pohodlí domova, ale především Vám může ušetřit značnou část financí vydávaných za tepelné energie. V závislosti na typu použitého materiálu, rozsahu a úrovni provedení tepelné izolace lze náklady snížit o 50%-90%, což u řady rodinných domů dělá i tisíce korun měsíčně.

U nových staveb, se již téměř automaticky provádí kompletní izolace, ale pokud vlastníte starší dům, rádi byste ušetřili za energie, ale nemáte dostatek finančních prostředků na komplexní izolaci, lze provádět zateplování po jednotlivých etapách. Určitě se oplatí tepelná izolace střechy, kterou z domu uniká až třetina celkového tepla. Případně se zaměřte na výměnu současných oken za plastová. Rovněž tak zamezíte značným tepelným ztrátám.

Mezi nejběžněji používané zateplovací materiály patří minerální izolační vata, která se řadí k levnějším druhům izolačních materiálů. Případně lze sáhnout po dražší stříkané izolaci. Její použití je v řadě případů vhodnější a ušetří čas. Stříkaná izolační pěna, se nejlépe hodí do míst, jako jsou střechy, kde ji lze aplikovat i na jinak těžko dostupná místa. Jejím velkým plusem je schopnost zaplnit i ty nejmenší skulinky, kde by se minerální vata nedostala. Celý prostor tak lze dokonale izolovat a snížit výskyt tepelných mostů téměř na nulu.

Zateplování
Zateplení RD Zateplení budov Zateplení objektů Zateplení střechy
Zateplení fasád Fasádní omítky Zateplení a dotace Zelená úsporám

Aby měla tepelná izolace co největší účinnost a šetřila tak Vaše peníze, je lepší, když se její instalace ujmou zkušení odborníci s dlouholetou praxí v oboru. Patří k nim například společnost Hotové domy s.r.o., která nabízí nejen realizaci tepelné izolace, ale i širokou škálu dalších profesionálních služeb – www.hotovedomy.cz

UKÁZKA NAŠICH REALIZACÍ – KLIKNĚTE NA OBRÁZEK

Stavební činnosti Zakládání staveb Rodinné domy Zámková dlažba

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2018 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS