Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zateplování  Chytrá pěna® - stříkaná izolační pěna Měkká pěna – Chytrá pěna® EKO S500

Měkká pěna – Chytrá pěna® EKO S500

Chytrá pěna ? Jak může být něco neživé chytré? Ale díky výzkumu a moderním technologiím se pro tuto otázku odpověď určitě najde.

Chytrá pěna® je totiž systém zateplování izolační pěnou s uzavřenou i otevřenou buněčnou strukturou. Je to všeobecně tak, že uzavřená, tvrdá, se používá na vnější a otevřená, měkká, na vnitřní izolace, ale toto rozdělení neplatí stoprocentně.

Tyto pěnové izolace se nástřikem aplikují v kapalné formě pomocí vysokotlaké vyhřívané hadici nástřikovou pistolí. Jde o dvě složky, které okamžitě na vzduchu reagují tak, že se rozpínají a tím vzniká požadovaná hmota. Tuto speciální technologii musí obsluhovat odborně vyškolený personál. Jak se vyžaduje různé užití, mění se i tyto polyuretanové pěny, o nichž se dá říci, že v závislosti na požadovaném použití umožňují tak širokou škálu využití, která přesahuje možnosti všech předcházejících technologií.

NAŠE NABÍDKA STŘÍKANÉ IZOLAČNÍ PĚNY Chytrá pěna®
Zateplení střechy a podkroví Vnitřní zateplení stěn Zateplení plochých střech Chytrá pěna® ceník

Tvrdé pěny s uzavřenou buněčnou strukturou mají vynikající tepelnou izolační schopnosti s současně brání jakémukoliv pronikání vody a současně zabraňuje kondenzaci par. Proto se díky těmto hydroizolačním vlastnostem používají i na ploché střechy a to dokonce v poloviční síle vrstvy proti starším izolačním systémům. Jsou velmi pevné a dá se po nich i chodit a současně svou přilnavostí výrazně zpevňují konstrukci. Jako příklad lze uvést, že se používají i při konstrukci křídel letadel. Jako doplněk lze uvést, že tyto pěny mají absolutní zdravotní nezávadnost, jsou samozřejmě ekologické a maximálně šetrné k životnímu prostředí.

Měkké izolační pěny s otevřenou buněčnou strukturou se používají zejména v interiérech proto, že mají velmi nízkou hustotu. Zajímavé je, že jejich rozpínavou složkou je voda. Měkké pěny jsou vzduchotěsné a dokonale utěsní každou spáru a tím jsou nejvhodnější při zateplování krovů. Výhodně se používají při stavbě vnitřních příček a u sendvičových konstrukcí. Jejich výhodou v tomto případě je výborná zvukový izolace a lze jen doplnit, že brání růstu plísní a jsou také zdravotně nezávadné.

Prodej garáží a přístřešků www.Hotove-Garaze.cz Pokládka zámkové dlažby www.Dlazba-Ploty.cz

Více informací Vám poskytnou

Ing. Leoš Kašpar David Bohdanecký
775 624 469 773 834 112
kaspar@hotove­domy.cz bohdanecky@ho­tovedomy.cz

Referenční realizace zateplení stříkanou izolační pěnou – měkká „ chytrá pěna

Zateplení „ chytrá pěna “ rodinného domu

Zateplení „ chytrá pěna “ střechy rodinného domu

Zateplení „ chytrá pěna “ výrobní haly

Zateplení „ chytrá pěna “ penzionu Helios – Lipové Lázně

NAŠE NABÍDKA V RÁMCI ZATEPLOVÁNÍ
Zateplení RD Zateplení budov Zateplení panelových domů Zateplení střechy

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2018 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS