Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zateplování  Chytrá pěna® - stříkaná izolační pěna Chytrá pěna®

Chytrá pěna®

Chytrá pěna je nejdokonalejším izolačním materiálem současnosti. A pro své vlastnosti si získala velkou oblibu, která neustále roste. Přispívá totiž ke snížení nákladů a vyniká rychlostí realizace zateplení. Běžný rodinný dům lze touto technologií kompletně zateplit během pouhých 24 hodin. Izolaci lze navíc provádět během celého roku. Bez ohledu na období.

HOTOVEDOMY zastoupení stříkané izolační pěny značky Chytrá pěna®

Aplikace pěny probíhá formou nástřiku na požadovanou plochu, kde stříkaná izolace pevně přilne a až 120 násobně expanduje, což jí umožní perfektně vyplnit každou škvíru, skulinku či mezeru, a to i v těch nejhůře dostupných místech. Velkou výhodou je i možnost použití v prostorách se zvýšenou vlhkostí. Chytrá pěna je totiž nejen vzduchotěsná, ale také voděodolná, takže nepohlcuje vodu a při kontaktu s ní, tak nedochází k poškození izolace. Samozřejmostí je zamezení vzniku nežádoucích plísní, které jsou pro funkčnost ostatních izolačních materiálů fatální.

NAŠE NABÍDKA STŘÍKANÉ IZOLAČNÍ PĚNY Chytrá pěna®

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2018 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS