Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zateplování  Chytrá pěna® - stříkaná izolační pěna Chytrá pěna® ceník

Chytrá pěna® ceník

Chytrá pěna® ceník

Cenu izolace ovlivňuje tloušťka izolantu a velikost plochy, kde bude použita Chytrá pěna® . Ceník, který naleznete níže, je tak pouze orientační. Pro přesnou kalkulaci nebo v případě dotazů, kontaktujte společnost Hotové domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz Základní sazby:

  • Měkká pěna – při velikosti plochy min. 10 m a tloušťce izolace 10 cm – od 400 Kč/m2
  • Tvrdá pěna – při velikosti plochy min. 10 m a tloušťce izolace 2,5 cm – od 420 Kč/m2
  • Ceny jsou uvedeny bez DPH a nákladů na dopravu

Chytrá pěna® – výhody a vlastnosti

Mezi největší výhody chytré pěny oproti jiným izolačním materiálům patří rychlost, s jakou lze zateplení provést. V případě běžně velkého rodinného domu, lze realizaci dokončit do 24 hodin. Samotná aplikace probíhá nástřikem na požadovanou plochu z libovolného materiálu. Pěna se zde pevně uchytí, ihned až 120 násobně expanduje a následně během několika vteřin vytuhne. Pěna tak zaplní úplně každou mezeru. Včetně těch na těžko dostupných místech, kde by bylo použití jiného izolantu nemožné. Tímto se eliminují veškeré tepelné mosty a docílí maximální účinnosti izolace. Pěna si v průběhu času udržuje tvarovou i funkční stálost, její efektivita tak neklesá a životnost končí prakticky až s životností stavby. Materiál je rovněž zdravotně nezávadný.

Výše úspor při zateplení chytrou pěnou dosahuje až 50%, což je nejvíce ze všech dostupných druhů izolantů. Přepočte-li se tato hodnota na finance, náklady na vytápění se sníží o několik tisíc korun měsíčně. Investice vložená do chytré pěny, se tak rychle a několikrát vrátí. A s rostoucími cenami energií se doba návratnosti ještě zkracuje.

Druhy chytré pěny

Základní dělení na měkkou a tvrdou pěnu, již bylo zmíněno výše. Do těchto kategorií, pak spadá vícero produktů značky Chytrá pěna .

Tvrdá pěna

  • EKO H Roof – uzavřená buněčná struktura zabraňuje kondenzaci a pronikání vody.Proto nalezne největší uplatnění při izolaci plochých střech.
  • EKO H200, EKO H 300 – k izolaci základové desky, základů, obvodového pláště, podlahy, stropu atd.

Měkká pěna

  • EKO S 500 – je vhodná především pro izolaci stropů, podkroví, dřevěných a kovových konstrukcí, sklepů nebo suterénů atd. Otevřená buněčná struktura umožňuje podkladovému materiálu dýchat.
NAŠE NABÍDKA STŘÍKANÉ IZOLAČNÍ PĚNY Chytrá pěna®
Zateplení střechy a podkroví Vnitřní zateplení stěn Zateplení plochých střech Chytrá pěna® ceník

Využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2018 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS