Telefon
840 810 810 (7.00 – 17.00)
Email Adresa
U Mototechny, 251 62 Tehovec

Úvod  Nabídka  Stavební práce  Zateplování Chytrá pěna® - stříkaná izolační pěna

Chytrá pěna® – moderní zateplování

Chytrá pěna® – moderní materiál, díky jehož vlastnostem bude každý objekt dokonale zaizolován, ušetříte čas a především peníze. Tím však výčet kladů a jedinečných vlastností izolace nekončí.

HOTOVEDOMY zastoupení stříkané izolační pěny značky Chytrá pěna®

Výhody stříkané izolační pěny

Aplikace stříkané izolační pěny probíhá formou nástřiku na požadovaný povrch, kde pevně přichytí a během okamžiku až 120 násobně expanduje a následně vytuhne. Zaplní tak každou mezeru, i na jinak těžko dostupných místech, čímž eliminuje veškeré tepelné mosty.

znáte nás z TV

Chytrá pěna® je zdravotně nezávadný materiál odolný proti škůdcům a vlhkosti. Při kontaktu s vodou jí tedy nenasákavá, takže nedochází k poškození zateplení. Tvar a vlastnosti izolace zůstávají po celou dobu životnosti konstantní. Samotná životnost je rovná životnosti stavby. Pokud tedy aplikujete izolaci prostřednictvím chytré pěny, nemusíte již v budoucnu podstupovat pravidelnou výměnu zateplení, jak tomu bývá u ostatních materiálů.

NAŠE NABÍDKA STŘÍKANÉ IZOLAČNÍ PĚNY Chytrá pěna®
Zateplení střechy a podkroví Vnitřní zateplení stěn Zateplení plochých střech Chytrá pěna® ceník

Použitím stříkané izolace lze ušetřit až 50% nákladů na energie, což zejména nyní, kdy ceny energií neustále stoupají, představuje značný finanční obnos v řádu tisíců korun měsíčně. Pěna rovněž disponuje nízkou propustností hluku z i do interiéru, takže ji lze použít i jako zvukovou izolaci. Investice, kterou do izolace vložíte se Vám tak rychle a několika násobně vrátí.

Produkty z kategorie Chytrá pěna® pak lze rozdělit na:

Tvrdá pěna Chytrá pěna® s uzavřenou buněčnou strukturou zabraňující průniku vody a kondenzaci. Jedná se tak o ideální systém pro izolaci plochých střech. Tvrdé pěny jsou plně pochozí při použití poloviční tloušťky izolace, a také zpevňují konstrukci.

Pro zmíněné plochy, je pak určena Chytrá pěna® EKO H Roof. Dále se v kategorii tvrdých pěn nachází Chytrá pěna® EKO H 200 a H300, které lze použít na – základy, obvodové pláště, podlahy, základové desky, stropy nebo kovy.

Měkká pěna – patří zde Chytrá pěna® EKO S 500 pro izolaci stropů a podkroví, sklepů, suterénů nebo dřevěných a kovových konstrukcí a dalších.

Zateplování pomocí stříkané izolační pěny provádí společnost Hotové domy s.r.o. – www.hotovedomy.cz

Kvalitní tepelná izolace je základem každé nové stavby. Na trhu tak naleznete nepřeberné množství zateplovacích materiálů v různých cenových relacích, a s rozdílnou kvalitou. Mezi absolutní špičku však bezpochyby patří Chytrá pěna® , která sice patří k těm dražším materiálům, ale vyniká svými vlastnostmi.

Jako tzv. Chytrá pěna® je nazývána stříkaná izolační pěna. Mezi jejíž největší výhody patří rychlost, s jakou lze izolaci provést. Rodinný dům o klasické ploše 150 až 200 m2 může být zaizolován během pouhých 24 hodin. Pěna po nanesení na požadovanou plochu během několika sekund až 100 násobně zvětší svůj objem. Utěsní tak každou skulinku a těžko dostupná místa, kde by se např. skelná nebo minerální vata nedostala. Je tak zamezeno vzniku tepelných mostů, jimiž dochází k úniku tepla. Stříkaná izolační pěna zároveň dokonale přilne na libovolný povrch, na němž okamžitě usychá, což umožňuje nanášení na rovné, šikmé i svislé plochy bez použití konstrukcí. Celé zateplovací práce jsou završeny ořezáním přebytečné izolace, čímž docílíme požadované tloušťky zateplení.

Chytrá pěna® dále vyniká téměř neomezenou dobou životnosti a odolností proti škůdcům. Rovněž postupem času nedochází ke snižování efektivnosti izolace, ta zůstává stále konstantní.

NAŠE NABÍDKA V RÁMCI ZATEPLOVÁNÍ
Zateplení RD Zateplení budov Zateplení panelových domů Zateplení střechy

Rozhodnete-li se pro zateplení svého domu či jiného objektu pomocí stříkané izolační pěny, doporučujeme jeho realizaci přenechat některé z firem, které se touto činností zabývají. Ujistěte se však, že se jedná o profesionály s dostatečnými znalostmi, zkušenostmi a prokazatelně kvalitními referencemi. Patří mezi ně i společnost Hotové domy , která dále nabízí celou řadu dalších profesionálních služeb a kvalitních produktů – www.hotovedomy.cz

Nebo využijte kontaktní formulář a napište si o více informací:


Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Vytisknout Poslat tuto stránku Nahoru
Kvalita světových značek

loga loga loga loga loga loga loga

2018 Copyright | Všechna práva vyhrazena Hobbytec CZ s.r.o. | www.hotovedomy.cz | Tvorba: TOVARNA.CZ s.r.o. | Webdesign: GLIPS